Tomaszów Mazowiecki

Tomaszów Mazowiecki

Ustaw lokalizację
Ukradł rower z parkingu galerii
Ukradł rower z parkingu przy galerii handlowej w Tomaszowie. Został zatrzymany w swoim mieszkaniu. Okazało się, że 34-latek był poszukiwany do odbycia kary więzienia za inne przestępstwa.
Co zarejestrowało czujne oko kamery?
Zawracanie samochodem na chodniku, picie alkoholu w miejscach publicznych, zażywanie narkotyków przy miejskiej fontannie – to wszystko zarejestrował miejski monitoring w Tomaszowie Mazowieckim.
Wezwali karetkę do zatrutych dopalaczami
Na chodniku siedzi dziwnie zachowujący się młody mężczyzna – taką informację otrzymał dyżurny tomaszowskiej Komendy Policji 7 stycznia. Na miejscu (przy ul. Spalskiej) policjanci zastali 20-letniego mieszkańca Tomaszowa. Mężczyzna dziwnie się zachowywał, bełkotał. Kilkanaście metrów dalej stał jego 2 lata młodszy kompan, który zachowywał się podobnie. Nie można było nawiązać z nimi żadnego kontaktu. W kieszeni 18-latka policjanci znaleźli torebkę z suszem i tzw. fifkę. Wszystko wskazywało na to, że młodzi ludzie wypalili zawartość jednej z torebek, w której był dopalacz.
Najechał na zaparkowane przy drodze auto. Miał prawie 2 promile
60-letni kierowca audi najechał na zaparkowane na poboczu drogi renault. Okazało się, ze mężczyzna miał 1,8 promila alkoholu w organizmie.
Miasta regionu tracą mieszkańców (Aktualizacja)
Piotrków, Radomsko i Tomaszów tracą mieszkańców. Z uaktualnionych danych wynika, że we wszystkich tych miastach zmarło więcej osób niż się urodziło.
Zaatakował siedzącego na przystanku mężczyznę
38-letni tomaszowianin zaatakował siedzącego na przystanku autobusowym mężczyznę. Napastnik ukradł ofierze pieniądze i zegarek. Do zdarzenia doszło przy ulicy Piłsudskiego w Tomaszowie Mazowieckim.
Podwójny rozbój w noc sylwestrową
Do nietypowego zdarzenia doszło w Nowy Rok kilka minut po północy. Mieszkańcy ul. Konopnickiej w Tomaszowie Mazowieckim zauważyli dwóch mężczyzn bijących nagiego człowieka. Natychmiast zaalarmowali policję, która ustaliła, że... to nagi mężczyzna wszczął bójkę, a potem sam stał się jej ofiarą.
W Piotrkowie znowu mniej mieszkańców
71.530 osób było na stałe zameldowanych w Piotrkowie pod koniec 2017 roku. Z danych uzyskanych z Urzędu Miasta wynika, że mamy też ujemny przyrost naturalny. Lepiej jest w innych miastach b. województwa piotrkowskiego.
Duży smog nad regionem
30.12.2017 09:15
Duży smog nad regionem
Pod koniec roku smog daje się we znaki mieszkańcom regionu. Aż o 460% przekroczone zostały normy pyłu PM 10 w Tomaszowie Mazowieckim. Źle jest również w Bełchatowie, w Piotrkowie też powinniśmy unikać dłuższego pobytu na "świeżym" powietrzu (154%).
Kolejny
Kolejny autobus zamierza kupić Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód musi być wyprodukowany w latach... 2003-2004 - to jeden z warunków, jakie postawił MZK.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc