Radomsko
Młodzi piłkarze zagrali z Orkiestrą
W Piotrkowie odbył się w niedzielę piłkarski turniej z okazji 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wzięło w nim udział osiem zespołów, zwyciężył UKS Piotrcovia, drugie miejsce zajął GUKS Gorzkowice, a trzecie RAP Radomsko.
Nietrzeźwy kierowca staranował ogrodzenia
20-latek jadący fiatem punto uszkodził ogrodzenia przy trzech posesjach przy ul. Piłsudskiego w Radomsku. Miał 1,2 promila alkoholu we krwi.
Miasta regionu tracą mieszkańców (Aktualizacja)
Piotrków, Radomsko i Tomaszów tracą mieszkańców. Z uaktualnionych danych wynika, że we wszystkich tych miastach zmarło więcej osób niż się urodziło.
W Piotrkowie znowu mniej mieszkańców
71.530 osób było na stałe zameldowanych w Piotrkowie pod koniec 2017 roku. Z danych uzyskanych z Urzędu Miasta wynika, że mamy też ujemny przyrost naturalny. Lepiej jest w innych miastach b. województwa piotrkowskiego.
Kolejny
Kolejny autobus zamierza kupić Miejski Zakład Komunikacyjny w Piotrkowie Trybunalskim. Samochód musi być wyprodukowany w latach... 2003-2004 - to jeden z warunków, jakie postawił MZK.
Kradzież, włamanie i groźby karalne. 34-latek trafił do aresztu
Na trzy miesiące do aresztu trafi 34-letni mężczyzna, który w ciągu dwóch dni popełnił kilka przestępstw. Usłyszał trzy zarzuty: kradzieży z włamaniem, gróźb karalnych oraz kradzieży.
Kamil Kiereś w Stomilu Olsztyn
Trener Kamil Kiereś i Andrzej Orszulak poprowadzą pierwszoligowy Stomil Olsztyn.
Odwołani prezesi sądów w Piotrkowie i regionie
Zbigniew Ziobro, szef resortu sprawiedliwości odwołał we wtorek prezesów sądów: w Piotrkowie, Radomsku i Tomaszowie Mazowieckim. W ich miejsce powołani zostali nowi.
Kradli palety z miejsca pracy
Prawie 7 tysięcy drewnianych palet ukradli pracownicy jednego z radomszczańskich zakładów produkcyjnych. Siedmiu mężczyzn trafiło do aresztu. Straty oszacowano na 200 tysięcy złotych.
26 mln dla Radomska, 4 mln dla Sulejowa
350 mln złotych dostanie województwo łódzkie z Unii Europejskiej na rozwój turystyki. Łącznie za te pieniądze zrealizowane zostaną 34 inwestycje. 4 mln trafią m.in. do Sulejowa.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc