Łęki Szlacheckie

Łęki Szlacheckie

Ustaw lokalizację
Gminy odśnieżą drogi powiatowe
Pięć gmin powiatu piotrkowskiego będzie odśnieżać drogi powiatowe. Na takie rozwiązanie zdecydowało się: Aleksandrów, Gorzkowice, Łęki Szlacheckie, Rozprza i Moszczenica.
Porozumienie poprawia bezpieczeństwo
Do 30 września funkcjonowało porozumienie w sprawie współdziałania w zakresie bezpieczeństwa osób przebywających na zbiorniku Cieszanowice w powiecie piotrkowskim.
 81-latek wyszedł na grzyby i zaginął. Policja prosi o pomoc
Piotrkowska policja prosi wszystkich, którzy wiedzą cokolwiek na temat miejsca pobytu Jana Szymanka z miejscowości Dąbrowa (gmina Łęki Szlacheckie). Starszy mężczyzna wyszedł rano na grzyby i do tej pory nie wrócił.
Tragedia w Dobreniczkach. Nie żyje niespełna 3-letni chłopiec
W wyniku nieszczęśliwego zbiegu okoliczności zginął niespełna trzyletni chłopiec. Do tragedii doszło w poniedziałek we wsi Dobreniczki w gminie Łęki Szlacheckie.
7 lipca podsumowanie Spartakiady Władz Samorządowych
W ostatniej konkurencji (siatkówce) rozegranej w ramach XVIII Spartakiady Władz Samorządowych Powiatu Piotrkowskiego, wystartowało 10 zespołów. Najlepsza okazała się drużyna Łęk Szlacheckich.
100-lecie OSP Tomawa oraz Gminny Dzień Strażaka
18 czerwca odbędą się uroczystości związane z obchodami 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Tomawie w gm. Łęki Szlacheckie.
Upamiętniono gen. Stanisława Burzę - Karlińskiego
W Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia na Pociesznej Górce w gm. Łęki Szlacheckie uroczyście odsłonięto tablicę upamiętniającej pierwszą potyczkę oddziału Armii Krajowej pod dowództwem gen. Stanisława "Burzy" Karlińskiego w 1943 roku z wojskami niemieckimi.
Odsłonią tablicę ku czci żołnierzy AK
4 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia na Pociesznej Górce w gm. Łęki Szlacheckie odbędzie się uroczystość odsłonięcia tablicy upamiętniającej pierwszą potyczkę oddziału Armii Krajowej pod dowództwem gen. Stanisława “Burzy” Karlińskiego.
Dominik będzie reprezentował gminę
W Publicznej Szkole Podstawowej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Trzepnicy odbył gminny etap Ogólnopolskiego Programu Dydaktyczno-Kulturalnego „Wygraj szansę”. Jego celem jest odkrywanie talentów wokalnych.
Co sądzicie o strajku nauczycieli?
W całej Polsce rozpoczęły się strajki nauczycieli. Wiadomo już, że nie bierze w nich udziału żadna z piotrkowskich szkół. Jeśli zaś chodzi o placówki w powiecie, otrzymaliśmy sygnał, że protestują nauczyciele z Gimnazjum w Tomawie w gminie Łęki Szlacheckie.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc