Czarnocin
Nowy radiowóz dla komisariatu policji w Wolborzu
Funkcjonariusze komisariatu policji w Wolborzu otrzymali nowy samochód. Nieoznakowaną kię współfinansowały samorządy trzech gmin: Czarnocina, Moszczenicy i Wolborza.
Przebudowano 6 km drogi powiatowej
Oficjalnie otwarty został ponad 6 kilometrowy odcinek drogi powiatowej Bukowiec – Brójce – Dalków – Czarnocin – Biskupia Wola. Realizacja inwestycji kosztowała prawie 3 mln 700 tysięcy złotych z czego 1,6 mln pochodziło ze środków unijnych.
Sędziowie ukarani za picie alkoholu przed meczem
Arbiter, który prowadził październikowy mecz 10. kolejki piotrkowskiej klasy A (gr. II), pomiędzy LKS Mierzyn i LKS Czarnocin pod wpływem alkoholu, został zdyskwalifikowany na trzy lata. Członkowie Wydziału Dyscypliny piotrkowskiego Okręgowego Związku Piłki Nożnej zawiesili również drugiego sędziego, który miał spożywać z nim alkohol przed meczem.
Wypadek w Czarnocinie, kierująca w ciężkim stanie
24-latka trafiła do szpitala w ciężkim stanie po wypadku, do którego doszło w niedzielę w Czarnocinie.
Liga na szóstkę
25.10.2017 14:44
Liga na szóstkę
Rekordowa liczba drużyn rywalizuje w obecnym sezonie Ligi Siatkarskich Szóstek piotrkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Spośród dziewięciu zespołów są trzy nowe: bełchatowska Posesja, a także drużyny z Czarnocina i Sulejowa.
Pijany sędzia prowadził mecz w Mierzynie
Prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie miał arbiter, który sędziował sobotni mecz 10. kolejki piotrkowskiej klasy A (gr. II), pomiędzy LKS Mierzyn i LKS Czarnocin. Ostatecznie piłkarze z Mierzyna wygrali ten mecz 6:2, ale nie wiadomo, czy spotkanie nie zostanie powtórzone, być może goście będą o to wnioskować, zresztą to oni wezwali policjantów.
Wypadek w Czarnocinie. Daewoo wylądowało w rowie
Dwie osoby przewieziono do szpitala po wypadku w Czarnocinie.
Dożynki w Czarnocinie [FOTO]
Rolnicy z Czarnocina świętowali w niedzielę dożynki gminno-parafialne. Był tradycyjny korowód, dożynkowy wieniec i stoiska kół gospodyń wiejskich.
Nawałnica w powiecie. Gdzie ucierpieli najbardziej?
Nikomu nic się nie stało. Ucierpiały za to budynki, zarówno mieszkalne, jak i gospodarcze w gminach Grabica, Czarnocin, Moszczenica. Trwa liczenie strat po porannej nawałnicy. Na miejscu pracują strażacy, którzy zabezpieczają budynki.
Pozrywało dachy, połamało drzewa...
Zerwane dachy, połamane drzewa, pozrywane linie energetyczne, zablokowane drogi - to bilans strat po porannej nawałnicy jaka przeszła nad Piotrkowem i regionem. Do Centrum Powiadamiania Ratunkowego wpłynęło kilkadziesiąt zgłoszeń.

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc