Wszystkie regiony

To wszystko już wkrótce zniknie z dróg gminy Rozprza. Uzupełnianiem i naprawą odcinków gruntowych zajęła się specjalistyczna firma, która zdaniem wójta Ryszarda Witka przykłada się do zadania.
Policjanci z komisariatu w Kamieńsku zatrzymali 17-latka z powiatu piotrkowskiego w związku z rozbojem dokonanym na innym 17-letnim mieszkańcu gminy Kamieńsk.
Dopiero po długim weekendzie majowym drogowcy ruszą z kolejnym etapem prac, jakim jest położnie warstwy ścieralnej na odcinku krajowj dwunastki pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem.
To wręcz niewiarygodne, ale niestety prawdziwe. Na przestrzeni ostatnich tygodni tomaszowska Komenda Powiatowa Policji odnotowała kilka zdarzeń, w których głównymi bohaterkami okazywały się pijane matki.
Zatrzymanie gangstera ściganego listem gończym
Poszukiwany od blisko 3 lat bandyta wpadł w policyjną zasadzkę w powiecie tomaszowskim. Za popełnione przestępstwa grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat. Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim od września 2006 roku rozpracowywali jedną ze zorganizowanych grup przestępczych o charakterze zbrojnym. Gang na terenie całego kraju „trudnił się” napadami rabunkowymi, wymuszeniami rozbójniczymi, kradzieżami z włamaniem do samochodów, domów i mieszkań, handlem bronią, porwaniami dla okupów oraz przemytem i handlem narkotyków na dużą skalę.
Realizowane czynności operacyjne dały podstawę do wszczęcia kilku śledztw nadzorowanych przez Prokuraturę Okręgową w Piotrkowie Trybunalskim.
Piotrkowski poker, czyli jak handlowano meczami
Jeden sędzia zwykł tuż przed rozpoczęciem rundy rewanżowej mawiać: “Marchewka jest droższa na wiosnę” i podwyższał cenę za ustawienie meczu. Drugi zasmakował w wędlinach produkowanych przez sponsora jednej z drużyn naszego regionu, a jeszcze innemu jako łapówkę wręczono… gęsi. Okręg piotrkowski nie był wolny od korupcji. “Korupcja zżera polski futbol” – od kilkunastu dni to zdanie powtarza większość polityków. Zupełnie jakby zjawisko kupowania meczów był czymś absolutnie nowym, jakby dopiero teraz ujrzało światło dzienne, jakby wcześniej nikt o nim nie słyszał, nikt się z korupcją nie spotkał, nikogo do sprzedawania nie namawiano…
Finał PLS: PGE Skra Bełchatów Mistrzem Polski !
PGE Skra Bełchatów po raz czwarty Mistrzem Polski. Po zaciętym trzecim meczu w tie-breaku Skra pokonała Wkręt-met Domex AZS Częstochowa.
Wkręt-met Domex AZS Częstochowa - PGE Skra Bełchatów 2:3
(23:25, 25:18, 21:25, 11:15)
W sobotę, 19 kwietnia "Dzień otwarty" w Urzędzie Skarbowym w Piotrkowie.
Okradziona pasażerka
16.04.2008 10:24
Okradziona pasażerka
O tym, że przez palenie papierosów szkodzi nie tylko zdrowiu, ale też zasobności portfela, przekonała się na własnej skórze pasażerka pociągu relacji Bielsko Biała – Białystok. Gdy kobieta wyszła z przedziału na papierosa z jej torby zniknęły pieniądze i telefon komórkowy na łączną kwotę 340 złotych.
Nierozważne strzelanie z wiatrówek mogło skończyć się tragicznie. Wczoraj w godzinach popołudniowych 36-letni mieszkaniec powiatu nieumyślnie postrzelił z wiatrówki 7-letnią siostrzenicę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat