Wszystkie regiony

Przetarg na budowę wodociągu i trzy dotyczące modernizacji dróg Urząd Gminy w Czarnocinie ma już za sobą.
Zainteresowanie bardzo duże, bo ponad 400 osób w ciągu 4 godzin odwiedziło w "Dzień Otwarty" piotrkowski Urząd Skarbowy.
Wywiad z Piotrem Kupichą - liderem grupy FEEL
Publiczność pokochała Was od razu, od pierwszego niemal brzmienia, nie mogę więc nie zapytać, jak to się robi? Jak zdobywa się taką sympatię publiczności?
- Nie wiem. Nie mam zielonego pojęcia, na czym to polega. Po części jakby zdajemy sobie sprawę, że wynika to z tego, że gramy dużo i mamy kontakt z publicznością. Zresztą to nas najbardziej cieszy, bo właśnie takie wyjścia na scenę, tak jak te dwa koncerty, które dzisiaj gramy, są czymś, z czego się na maxa cieszymy. Ale jest też jakby ta druga strona, strona medialna, gdzie media też po części muszą cię zaakceptować. Jeśli cię nie zaakceptują, no to będzie o tobie troszeczkę mniej słychać.
Nie będzie strajku pocztowców w najbliższy poniedziałek. Związkowcy z "Solidarności" nie odowłali jednak protestu. Mówią, że mogą zastrajkować 5 maja.
Polska-Dziennik Łódzki: W Bełchatowie będzie Galacticos
Polska-Dziennik Łódzki: Piotr Gacek, Dawid Murek, Marcin Wika z polskich klubów oraz Miguel Angel Falasca otwierają listę transferową PGE Skry Bełchatów. Po czwartym mistrzostwie Polski z rzędu, PGE Skra chce grać przynajmniej w ścisłym finale Ligi Mistrzów. Wczoraj prezes Konrad Piechocki przedłużył do 2010 roku kontrakt z Mariuszem Wlazłym!
Gimnazjum 5 : Miting w skoku wzwyż
W Gimnazjum nr 5 w Piotrkowie odbył się miting lekkoatletyczny w skokach wzwyż dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Wzięło w nim udział blisko 90-ciu zawodników z terenu miasta i powiatu piotrkowskiego.
To wszystko już wkrótce zniknie z dróg gminy Rozprza. Uzupełnianiem i naprawą odcinków gruntowych zajęła się specjalistyczna firma, która zdaniem wójta Ryszarda Witka przykłada się do zadania.
Policjanci z komisariatu w Kamieńsku zatrzymali 17-latka z powiatu piotrkowskiego w związku z rozbojem dokonanym na innym 17-letnim mieszkańcu gminy Kamieńsk.
Dopiero po długim weekendzie majowym drogowcy ruszą z kolejnym etapem prac, jakim jest położnie warstwy ścieralnej na odcinku krajowj dwunastki pomiędzy Piotrkowem a Sulejowem.
To wręcz niewiarygodne, ale niestety prawdziwe. Na przestrzeni ostatnich tygodni tomaszowska Komenda Powiatowa Policji odnotowała kilka zdarzeń, w których głównymi bohaterkami okazywały się pijane matki.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat