Wszystkie regiony

Pierwszy dzień matur - tematy z jęz. polskiego
Blisko 1700 absolwentów piotrkowskich szkół ponadgimnazjalnych przystąpiło dziś do egzaminu dojrzałości z języka polskiego.
Gmina czysta na wiosnę. Taki cel przyświeca samorządowi Moszczenicy. Wójt Bogusław Lech powołał specjalną komisję, która sprawdza czy mieszkańcy gminy zgodnie z obowiązującym prawem mają podpisane umowy z odbiorcą śmieci.
Wielofunkcyjny budynek komunalny w Milejowie zmienia całkowicie swój wygląd. Z obskurnego gmachu powstanie przyjazny, nowoczesny obiekt, mający służyć mieszkańcom Milejowa. W latach ubiegłych wymieniono w nim okna i drzwi. Obecnie trwają prace termomodernizacyjne.
Szpital Wojewódzki: w poniedziałek ostry dyżur
Pacjenci, którzy w poniedziałek wybierają się do poradni Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Piotrkowie przy ul. Rakowskiej odejdą z przysłowiowym kwitkiem. Poradnie 5-go maja będą nieczynne, a szpital będzie funkcjonował jak podczas ostrego dyżuru.
Tomaszów: Pijany kierowca MZK !
Policjanci z tomaszowskiej „drogówki” zaalarmowani przez pasażerów zatrzymali pijanego kierowcę autobusu miejskiego.
Zatorski i Gunia wypożyczeni do Częstochowy
Dwaj zawodnicy PGE Skry Bełchatów - Dawid Gunia i Paweł Zatorski zostali wypożyczeni do drużyny częstochowskiego AZS-u. Pierwszy z nich z bardzo dobrym skutkiem grał w poprzednim sezonie w Rzeszowie, broniąc barw Resovii, z którą to zakończył sezon na 5. pozycji. Młody środkowy będzie występował w Częstochowie co najmniej przez rok.
Do nietypowego wypadku doszło w Swolszewicach Małych. Fiat Uno zderzył się z 5-letnim koniem.
Gmina Rozprza wzbogaciła się o kolejną jednostkę Ochotniczej Straży Pożarnej. Grupa mieszkańców Ignacowa, po zebraniu założycielskim z udziałem wójta i jednocześnie prezesa Zarządu Gminnego OSP Ryszarda Witka oraz Przewodniczącego Rady Tomasza Odrzywoła postanowiła utworzyć swoją jednostkę.
Kolejna gwiazda podpisała kontrakt z PGE Skra Bełchatów
Miguel Angel Falasca został już oficjalnie zawodnikiem PGE Skry Bełchatów. Podpisanie kontraktu potwierdził mediom Konrad Piechocki, prezes bełchatowskiego klubu.
Policjanci z Sekcji Kryminalnej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie rozpracowali sprawę seryjnych włamań do piwnic. Ustalili, że sprawcy działają najczęściej w godzinach dopołudniowych, gdy mieszkańcy przebywają w pracy. Łupem złodziei najczęściej „padały” rowery.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat