Numer ogłoszenia: 15926, data dodania: 12.07 11:39, odsłon: 201

Sprzedam Skodę fabię 1 sedan niebieska

Motoryzacja > Sprzedam

Sprzedam Skodę Fabie 1 z końca listopada 2004 benzyna gaz sekwencja chodzi na obu paliwach,po wymianie filterków gazu i regulacji.Gaz do 2026 roku nowa butla .OC do końca roku przegląd do czerwca 2019.Skoda po wymianie wszystkich filtrów i oleju.Dwa miesiące temu został wymieniony korektor siły hamowania oraz cylinderki i częściowe rurki,płyn hamulcowy oraz końcowy tłumnik gwarancja na niego.Małe spalanie gazu około 6 6/5 litra gazu na 100km.Skoda posiada na wyposażeniu dwie elektryczne szyby przód wspomaganie kierownicy centralny zamek z pilota i w tym domykanie szyb oraz czujki cofania tył i sygnalizowanie nie wyłączonych świateł,regulacja wysokości siedzeń przednich,podrzewana szyba tylnia.Opony letnie w dobrym stanie.Dwa piloty i kluczyki.Z minusów przednia szyba do wymiany kamyk ale nie jest to w polu widzenia oraz do poprawek kosmetycznych polerki rysy i małe parkingowe otarcie na tylnim błotniku.Auto cały czas eksplatowane.Sprzedam tanio.

Dane kontaktowe

Ogłaszający: Mat.

Telefon: 797942043

Miejscowość: Piotrków Tryb

Ogłoszenie jest ważne do 2018-07-26 00:00:00.
Dodający zastrzega sobie prawo do wcześniejszego usunięcia ogłoszenia. Portal ePiotrkow.pl nie odpowiada za treść ogłoszenia.

zgłoś ogłoszenie do moderacji
zobacz pozostałe ogłoszenia

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat