Ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 15217, data dodania: 12.03 11:33, odsłon: 292

Kierowca kategorii C+E

Praca > Zatrudnię

Szanowni Państwo Firma działająca od 1994 r. w związku z rozwojem zatrudni Kierowcę kategorii C+E w transporcie międzynarodowym. Wymagana karta kierowcy. Praca na stałych trasach tak zwane kółka. Obsługujemy kierunek południowy(Rumunia,Bułgaria, sporadycznie Grecja) W celu uzyskania większej ilości informacji proszę o kontakt telefoniczny 609616451 lub 721286267
Przyjmujemy też młodych, niedoświadczonych kierowców a także Panie , oferujemy przyuczenie.

Zainteresowanych Zapraszam.

Dane kontaktowe

Ogłaszający: Transport

Telefon: 609616451

Miejscowość: Piotrków Tryb.

imgimg
Ogłoszenie jest ważne do 2018-03-26 11:33:46.
Dodający zastrzega sobie prawo do wcześniejszego usunięcia ogłoszenia. Portal ePiotrkow.pl nie odpowiada za treść ogłoszenia.

zgłoś ogłoszenie do moderacji
zobacz pozostałe ogłoszenia

Coraz częściej nieuczciwi oferenci chcą naciągnąć osoby szukające pracy lub zarobku. Dlatego prosimy każdą ofertę pracy analizować. Pamiętaj aby:

- nie podawać swoich szczegółowych danych (PESEL, numer dowodu osobistego). Przy wstępnej rekrutacji, żaden pracodawca nie może wymagać tych danych!
- jeśli nie masz 100% pewności co do uczciwości oferenta, nigdy nie podawaj swojego numeru telefonu (zamiast oferty pracy możesz zostać naciągnięty poprzez aktywację płatnej subskrypcji).
- nigdy nie wysyłaj sms-ów typu premium na numery zaczynające się na 9 lub 7.
- jeżeli w treści ogłoszenia został podany link do oferty, przed kliknięciem w link sprawdŸ czy link nie składa się z dziwnych ciągów lub kodów. Np. ofertapracy.domena.pl/nsmak. Jeśli tak, przed przejściem na podaną stronę usuń zbędny kod (w tym przypadku /nsmak).
- nie rejestruj się na żadnych stronach, które wydają się podejrzane.
- sprawdzaj zawszę stopkę strony (dół strony) czy przypadkiem nie ma tam żadnych kruczków.
- przed złożeniem CV lub podaniem jakichkolwiek danych sprawdź w Internecie opinię o firmie.
- jeśli zauważyłeś/aś coś niepokojącego w treści ogłoszenia lub po przejściu pod wskazany link w ogłoszeniu, zgłoś to do nas. Pomożemy!

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat