Numer ogłoszenia: 12992, data dodania: 05.05.2017, odsłon: 787

DJ Prezenter Muzyk

Usługi > Pozostałe

Witam jestem od długich lat związany z muzyką i prowadzeniem imprez weselnych.Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem dostosowanym do wielkości sali i liczby gości .Zapewniam bogaty repertuar różnego rodzaju muzyki z różnych lat,oraz m.in : kompleksowe prowadzenie oczepin,;wyprowadzenie z domu pary młodej -akordeon, ;muzyka biesiadna przy stołach-akordeon,;utwory instrumentalne wykonane na saksofonie ,;zabawy, konkursy .Wszelkie szczegółowe ustalenia odnośnie scenariusza wesela omawiane są z parą młodą przed terminem.Cena do uzgodnienia.Oferta moja obejmuje także imprezy firmowe,integracyjne,osiemnastki,urodziny,rocznice,studniówki.Dysponuje własnym transportem dlatego oferta moja obejmuje cały kraj.Pozdrawiam ,zapraszam

Dane kontaktowe

Ogłaszający: Paweł

Telefon: 697101909

Miejscowość: piotrków tryb

Ogłoszenie jest ważne do 2018-06-26 00:00:00.
Dodający zastrzega sobie prawo do wcześniejszego usunięcia ogłoszenia. Portal ePiotrkow.pl nie odpowiada za treść ogłoszenia.

zgłoś ogłoszenie do moderacji
zobacz pozostałe ogłoszenia

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat