Ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 12992, data dodania: 05.05 16:33, odsłon: 456

DJ Prezenter Muzyk

Usługi > Pozostałe

Witam jestem od długich lat związany z muzyką i prowadzeniem imprez weselnych.Dysponuję profesjonalnym nagłośnieniem i oświetleniem dostosowanym do wielkości sali i liczby gości .Zapewniam bogaty repertuar różnego rodzaju muzyki z różnych lat,oraz m.in : kompleksowe prowadzenie oczepin,;wyprowadzenie z domu pary młodej -akordeon, ;muzyka biesiadna przy stołach-akordeon,;utwory instrumentalne wykonane na saksofonie ,;zabawy, konkursy .Wszelkie szczegółowe ustalenia odnośnie scenariusza wesela omawiane są z parą młodą przed terminem.Cena do uzgodnienia.Oferta moja obejmuje także imprezy firmowe,integracyjne,osiemnastki,urodziny,rocznice,studniówki.Dysponuje własnym transportem dlatego oferta moja obejmuje cały kraj.Pozdrawiam ,zapraszam

Dane kontaktowe

Ogłaszający: Paweł

Telefon: 697101909

Miejscowość: piotrków tryb

Ogłoszenie jest ważne do 2017-11-25 00:00:00.
Dodający zastrzega sobie prawo do wcześniejszego usunięcia ogłoszenia. Portal ePiotrkow.pl nie odpowiada za treść ogłoszenia.

zgłoś ogłoszenie do moderacji
zobacz pozostałe ogłoszenia

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc