Ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 12888, data dodania: 21.04 11:36, odsłon: 188

Wózek inwalidzki aktywny Quickie XENON

Pozostałe > Sprzedam

Wózek jest prawie nie używany w ciągu 3 lat siedziałem na nim może ze 20 razy wykorzystywany był jedynie do wyjazdy do sądu sprzedaje go ponieważ nie jest przystosowany do mnie i ponieważ jestem tetraplegikiem a to wózek dla paraplegika osoba która zamawiała mi ten wózek nie miała o tym zielonego pojęcia i dlatego był tak mało używany wózek jest w idealnym stanie tylko jest trochę przykurzony kolor wózka to zielony metalik, tytanowa rama składana,szerokość siedziska 40 cm , karbonowe osłonki siedziska regulowane ,poduszka pneumatyczna przeciwodleżynowa,pompka ręczna do poduszki ,komplet kluczy do ustawiania wózka ,regulowane oparcie ,duże kółka z przodu dzięki czemu nie klinuję się w koleinach czy niedużych dziurach odbiór tylko osobisty ponieważ jestem sparaliżowany i nie mam nikogo kto mógłby go wysłać na wszelkie pytania odpowiem przez tel.669-625-290 lub email: wstawajiwalcz10@gmail.com
Jak go kupowałem 3 lata temu cena tego wózka wynosiła 15 000 zł
cena: 7.000 zł

Dane kontaktowe

Ogłaszający: Tomasz

Telefon: 669625290

Miejscowość: Gościmowice Pierwsze 49

imgimgimgimgimg
Ogłoszenie jest ważne do 2017-05-05 11:36:36.
Dodający zastrzega sobie prawo do wcześniejszego usunięcia ogłoszenia. Portal ePiotrkow.pl nie odpowiada za treść ogłoszenia.

zgłoś ogłoszenie do moderacji
zobacz pozostałe ogłoszenia

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc