Ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 12419, data dodania: 15.02 10:22, odsłon: 292

Sprzedam Skodę Felicię 1,3 LXi

Motoryzacja > Sprzedam

Mam do zaoferowania Państwu Skodę Felicię o pojemności silnika 1,3 LXi ( 40 KW), typ nadwozia Hatchback, w paliwie – benzyna i LPG ( homologacja butli ważna do 2020 roku), 5 – drzwiowa z hakiem i LPG wpisanym do dowodu rejestracyjnego. Auto z 1995 roku, kupione w polskim salonie, jestem drugą właścicielką. Samochód garażowany na kołach zimowych z kompletem kół letnich. Instalacja gazowa zwykła (wszystkie dokumenty do LPG – homologacja butli ważna do 12.01.2020 roku), butla zamontowana w kole, lakier i blacha w dobrym stanie jak na ten rok. Przebieg 227800 km., przegląd do końca października 2017 r., OC do końca lutego 2017 r.
Silnik ładnie pracuje. Auto miło się prowadzi i jeszcze mnie nie zawiodło. Jeżeli od niedawna masz prawo jazdy to właśnie Skoda Felicia jest bardzo dobrym samochodem dla Ciebie żeby wprawić się do jazdy tak w normalnych jak i w trudnych warunkach na drodze.
Z wyposażenia: podgrzewane lusterka i tylna szyba z żaluzją, radio, centralny zamek i auto alarm (dwa komplety kluczyków), odcinanie paliwa i hak wpisany do dowodu oraz drugi kpl. opon.
Cena 1777 PLN do rozsądnej negocjacji! Zainteresowanych proszę o telefon, na SMS-y i e – maile nie odpowiadam. Zapraszam, zadzwoń i przyjedź, zobacz i przejedź się na jeździe próbnej a sam ocenisz jak jest Felicia.

Dane kontaktowe

Ogłaszający: Małgorzata

Telefon: +48696223111

Miejscowość: Łochyńsko

imgimgimgimgimg
Ogłoszenie jest ważne do 2017-03-01 10:22:26.
Dodający zastrzega sobie prawo do wcześniejszego usunięcia ogłoszenia. Portal ePiotrkow.pl nie odpowiada za treść ogłoszenia.

zgłoś ogłoszenie do moderacji
zobacz pozostałe ogłoszenia

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc