Ogłoszenia
Numer ogłoszenia: 12368, data dodania: 07.02 11:46, odsłon: 240

wykonam prace dorywcze

Praca > Poszukuję

wykonam prace dorywcze w zakresie budownictwa mechaniki sadownictwa rolnictwa pomoc osobom starszym przy wrzucaniu np.miału,wegla itp,odsieanie sparzatanie ,osobisty kierowca , rabanie ciecie drewna mycie kostki elewacji sprzadanie garazy strychow, sprzatnie pomoc w przeprowadzkach, skrecanie mebli i wiele wiele innych teren działania do 30 km od Piotrkowa Tryb w razie potrzeby pracujemy z kolega posiadamy wlasny transport i wiele narzedzi

Dane kontaktowe

Ogłaszający: mariusz kowalski

Telefon: 785603609

Miejscowość: piotrków trybunalski

Ogłoszenie jest ważne do 2017-02-21 11:46:23.
Dodający zastrzega sobie prawo do wcześniejszego usunięcia ogłoszenia. Portal ePiotrkow.pl nie odpowiada za treść ogłoszenia.

zgłoś ogłoszenie do moderacji
zobacz pozostałe ogłoszenia

Coraz częściej nieuczciwi oferenci chcą naciągnąć osoby szukające pracy lub zarobku. Dlatego prosimy każdą ofertę pracy analizować. Pamiętaj aby:

- nie podawać swoich szczegółowych danych (PESEL, numer dowodu osobistego). Przy wstępnej rekrutacji, żaden pracodawca nie może wymagać tych danych!
- jeśli nie masz 100% pewności co do uczciwości oferenta, nigdy nie podawaj swojego numeru telefonu (zamiast oferty pracy możesz zostać naciągnięty poprzez aktywację płatnej subskrypcji).
- nigdy nie wysyłaj sms-ów typu premium na numery zaczynające się na 9 lub 7.
- jeżeli w treści ogłoszenia został podany link do oferty, przed kliknięciem w link sprawdŸ czy link nie składa się z dziwnych ciągów lub kodów. Np. ofertapracy.domena.pl/nsmak. Jeśli tak, przed przejściem na podaną stronę usuń zbędny kod (w tym przypadku /nsmak).
- nie rejestruj się na żadnych stronach, które wydają się podejrzane.
- sprawdzaj zawszę stopkę strony (dół strony) czy przypadkiem nie ma tam żadnych kruczków.
- przed złożeniem CV lub podaniem jakichkolwiek danych sprawdź w Internecie opinię o firmie.
- jeśli zauważyłeś/aś coś niepokojącego w treści ogłoszenia lub po przejściu pod wskazany link w ogłoszeniu, zgłoś to do nas. Pomożemy!

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc