Żłobek w Sulejowie otwarty

Strefa FM Utworzono: Piątek, 06 stycznia 201768 13180
W piątek (6.01) w Sulejowie został otwarty Żłobek Samorządowy "Kraina Troskliwości". Jest to pierwsza tego typu placówka samorządowa w powiecie piotrkowskim.

Ładuję galerię...

Uroczystość otwarcia żłobka była elementem orszaku zorganizowanego w związku z obchodami święta Trzech Króli. Orszak po godzinie 13.00. wyruszył z kościoła pw. św. Floriana. - Pragnę podziękować wojewodzie łódzkiemu Zbigniewowi Rauowi oraz marszałkowi Witoldowi Stępniowi za to, że otrzymaliśmy dotację, dzięki której ten żłobek można było zrealizować. Dziękuje również firmom, które pomagały i współpracowały z nami, a także wszystkim osobom, które murowały, tynkowały, malowały i sprzątały ten żłobek. Wyrazy uznania dla pani Doroty Jankowskiej, która od samego początku "matkowała" temu projektowi - mówił Wojciech Ostrowski, burmistrz Sulejowa.


Żłobek będzie czynny już od najbliższego poniedziałku (9.01).


Zainteresował temat?

7

1


Komentarze (68)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

FRED ~FRED (Gość)19.01.2017 07:10

Super, że jest nowy żłobek. dzieci dobro najważniejsze. Sam żłobek to jednak trochę mało jak na dwa lata. cieszę się że od czasu transformacji mamy wyznaczone szlaki rowerowe szkoda że dziurawe jak ser szwajcarski. Smuci mnie że nadal nie ma asfaltu do mostu w Kłudzicach. Żal mi że nadal robimy zebrania co by zrobić zamiast naprawdę coś robić. Fajnie że mamy boisko do piłki plażowej szkoda że przez 10 dni w roku coś się tam dzieje. Urząd jako instytucja działa fantastycznie biuro obsługi klienta a reszta pochowana za setką korytarzy i drzwi - wydaje mi się że ludzie powinni widzieć co kto rob a tak gdzie nie wejdziesz kawka i herbatka albo zaraz wracam - i nikt tego nie ogarnia chociaż każdy to udaje. Nie chcę aby krytykować a gdzie powód do dumy. Najpierw ksiądz nie dobry a potem każde otwarcie ksiądz jest - czy ktoś mnie okłamuje albo jest dwulicowy. I tak słyszę ten dobry a ten nie dobry chodzi mi o radnych. Słyszę burmistrz super burmistrz be. A tak naprawdę to coś zrobił dla was i dla mnie? a tak naprawdę 25 lat ponoć transformacji, 12 lat poprzedniego burmistrza 2 lata nowego. I powody do dumy boisko jak plaża, żłobek i szkoła po remoncie, trochę nowych dróg. dla mnie to zwyczajnie wstyd by był. Panie burmistrzu weź się do roboty wkońcu to my ci płacimy poprzedniemu podziękowaliśmy wlasnie za lenistwo. przystanek autobusowy jest gorszy niż 25 lat emu. Pani Baryło dom wybudowałeś a gminę? oceńmy sami ile trzeba lat aby i na co? - taka refleksja

71


Zapisana ~Zapisana (Gość)13.01.2017 17:13

Dzieci już są w żłobku :)

10


Rodzic ~Rodzic (Gość)12.01.2017 22:58

Hmmm Doris czy to nie czasem Pani dr żlobka???? Ona tak lubi mówić. Od kiedy dzieci beda w zlobku? Juz nie moge sie doczekac

41


Dziecko ~Dziecko (Gość)10.01.2017 10:54

A kiedy będę mógł chodzić do tego, już otwartego, fantastycznego żłobka?

60


taki tam czytelnik ~taki tam czytelnik (Gość)09.01.2017 10:52

Szanowny Panie Mieszkańcu Gminy jak najbardziej rozumiem Pańskie rozgoryczenie, gdyż od dawna wiadomo, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, a co się z tym wiąże odpowiednimi dochodami, a najbardziej nas zawsze boli strata pieniążków. Obietnic wyborczych w każdej kampanii pada wiele z każdej ze stron, a społeczeństwo już raczej wie , że większość i tak nie jest do zrealizowania z prozaicznych powodów finansowych w obecnej sytuacji. Poprzednik, którego Pan zawsze mocno bronił i popierał też takich obietnic w ciągu 12 lat składał wiele i można by się było licytować kto więcej, ale poprzednika z fotela nie zniosły obietnice wyborcze kontrkandydatów, a niechęć mieszkańców do dworu, który powstał, a którego jak mniemam był Pan częścią. Na obecnego burmistrza ludzie w większości po prostu głosowali w sprzeciwie do poprzednika za którego wiele różnych spraw bulwersowało opinię i w mojej ocenie część miała znamiona spraw o charakterze korupcyjnym. Myślę, że jednak część tych spraw znajdzie jednak swój finał w odpowiednich organach w obecnej sytuacji w kraju przy braku przyzwolenia na tego typu zachowania funkcjonariuszy publicznych. Co do obecnego burmistrza jako pracodawcy to wierzę Panu, że od początku część pracowników jest niezadowolonych i z żalem wspomina poprzednika z wiadomych powodów, ale czy zawsze mamy szefa, którego kochamy ? Jeśli z kimś nie daje się pracować, lub ten ktoś nie zezwala na coś co robiło się wcześniej to szuka się nowej pracy i to jak Pan pisze ma podobno miejsce i bardzo dobrze, gdyż pracujący zespół powinien być dopasowany, a nie skonfliktowany z tego powodu, że społeczeństwo dokonało innego wyboru. Ponadto czy trzeba być koniecznie całe życie urzędnikiem ? Mógłbym tu pisać wiele przytaczając wiele argumentów i potwierdzając je także dokumentami, ale Szanowny Panie i tak wiem, że Pana nie przekonam bo nie o to tu chodzi. Na obecnego burmistrza głosowałem w obu turach wyborczych dając mu swój głos, a za dwa lata zrobię podsumowanie. Jednego jestem pewien i to na 100%. Poprzednia ekipa mojego głosu i mojej rodziny nie dostanie już nigdy mając tą wiedzę, którą mam.

610


zima ~zima (Gość)07.01.2017 20:44

Czy jako Polacy potrafimy tylko narzekać? To złe to nie dobre! Dajmy szansę kierować naszą gminą obecnemu Burmistrzowi . Już niedługo minie Jego kadencja i wtedy ocenimy efekty pracy. Nie wiem czy obecni rządni władzy niektórzy radni prawidłowo kierowaliby naszą "małą ojczyzną".Każdy na włodarza tylko narzeka ,a przecież to myśmy Go wybrali. Nie jest powiedziane ,żeby kierować należy ładnie prezentować się i pięknie wypowiadać.I nie mówmy ,że nic dla gminy nie robi. Pozdrawiam wszystkich narzekających.

85


Sulejowianka ~Sulejowianka (Gość)06.01.2017 21:18

A Jankowska jeszcze pracuje w gminie? Miala przejsc do Sadu.

81


swojak ~swojak (Gość)09.01.2017 13:11

Polacy tylko narzekają i nie potrafią się cieszyć z tego co im się daje. Nikt nie docenia trudu ludzi którzy to budowali, nadzorowali, będę musieli rozliczyć. Nie wiem czy ktoś z Państwa malkontentów uczestniczył w takim procesie inwestycyjnym? Dlatego szacunek dla tych którzy to zrealizowali i wybudowali. Jest to obecni chyba jeden z najładniejszych żłobków w województwie łódzkim i to w Sulejowie. Naprawdę trzeba się cieszyć. A tym co tak marudzą i tym co tak przeszkadzali w realizacji, życzę w 2017 aby zmienili swoje podejście do takich inicjatyw i przynajmniej nie przeszkadzali, a dali działać tym co się im się jeszcze chce coś robić dla tego miasta i gminy.
Gratulacje dla tych co zrealizowali tak trudny obiekt w tak krótkim czasie!

63


MieszkaniecGminy ~MieszkaniecGminy (Gość)07.01.2017 16:09

Czemu nikt nie porusza tutaj kwestii kiedy miał zostać otwarty ten żłobek i co wielokrotnie mówiono rodzicom, których dzieci miały do niego uczęszczać?! Przecież to jedna wielka kompromitacja! Wykańczany w maksymalnym pośpiechu, wiele prac wykonanych wykonywanych w sposób urągający sztuce budowlanej tylko po to, żeby nie cofnęli im dotacji co i tak jeszcze nie jest pewne bo żłobek powstał ale nie ma dzieci! Śmiech na sali. Ludzie czekali i czekali aż w końcu zmuszeni nieudolnością tego pseudo Burmistrza (pieniacza) i zastępczyni Jankowskiej, znaleźli alternatywną opiekę dla swych pociech. Pożyjemy, zobaczymy czy do lata tynk z kafelkami nie odpadnie. Oprócz tych sukcesów może niech się też Pan Burmistrz pochwali dlaczego ludzie mu się zwalniają? Czyżby mieli już Go po dziurki w nosie?

135


sulejowianin ~sulejowianin (Gość)07.01.2017 20:40

Dlaczego się zwalniają?bo w końcu zrozumieli że to nie kolejny p. Bryła który patrzy tylko na własne dobro ale burmistrz, który dba o innych

59


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat