Jest rondo turbinowe, ale nie ma... tabliczki

ePiotrkow Utworzono: Środa, 12 lipca 201748 12521
Już ponad miesiąc temu zostało oficjalnie oddane do użytku. Piotrkowianie stopniowo przyzwyczajają się do ronda Sulejowskiego o zmienionej organizacji ruchu. Jest jednak coś, co zwróciło uwagę jednego ze słuchaczy Strefy FM. To... brak tabliczki z nazwą skrzyżowania.
fot. pakwi

- W dalszym ciągu nie ma tabliczki, że to rondo Sulejowskie. Nie wiem, może wchodzi jakaś nowa nazwa? - zastanawiał się pan Rafał w programie "Magiel" na antenie Strefy FM. - Na innych rondach w Piotrkowie te tabliczki są, a tutaj ich brak.

W ZDiUM-ie usłyszeliśmy, że tabliczka wkrótce pojawi się na przebudowanym rondzie. Jeśli jej nie ma, trzeba będzie ją zamówić i poczekać dwa tygodnie, a jeśli jest - zainstalowanie jej to kwestia dnia-dwóch. Na wszelki wypadek uspokajamy jednak pana Rafała: na ten moment nie wiadomo nic na temat zmiany nazwy ronda Sulejowskiego.


Zainteresował temat?

3

11


Komentarze (48)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ep rzondzi ~Ep rzondzi (Gość)17.07.2017 15:17

Lipne to rondo.Juz dwa razy miałem na nim stłuczkę z mojej winy.

53


grzesław1957 ~grzesław1957 (Gość)13.07.2017 09:42

Zajmujecie się drobiazgami. Już zadałem pytanie dziennikarzowi Radia Strefa kto podjął dezyzję o przebudowie ul. Cmentarnej bez dokończenia ul. Partyzantów? Nikt nie podjął tematu. Straży Miejskiej nie interesuje również nie przestrzeganie zakazu postoju przy ul. Partyzantów. Proszę w godzinach południowych sprawdzić co tam się dzieje.Zwłaszcza jak w cały bałagan wciska się jeszcze autobus MZK.

80


Problem ~Problem (Gość)12.07.2017 11:35

Ale problem ze niema tabliczki!!!! A moze ktoś zauwazy błąd jaki jest w rondzie!!!? I to nie mały. I moze pora sie tym zająć. Bo nie fajnie jak wjezdzasz na pas zgodnie z tablicą inf.a nagle konczy sie pas i stoisz na srodku zeby zmienic pas na lewy na rondzie zeby wjechac w strone krakowki...żal.

1011


97-300 97-300ranga12.07.2017 16:53

To jakieś uzależnienie z tymi tabliczkami ? Jeden ze znanych mieszkańców ul. Łódzkiej nie umieścił na bramie swojej posesji tabliczki ,afera . Ale setki innych posesji w EP nie są uzbrojone w żadne tabliczki i nikomu to nie przeszkadza ale ta jedna z ul.łódzkiej tak,to samo jest z rondem.Czy z tą nieszczęsną tabliczką będzie nam się lepiej ,bezpieczniej jeździć,czy ona jest tam niezbędnie potrzebna ? Komu to przeszkadza i kto za tym stoi,doskonale wiemy ! Stop komunie

312


97-300 97-300ranga13.07.2017 18:47

~mom (Gość)2
"Na ulicę Łódzką w godzinach pracy wysyłani byli Urzędnicy U.M. Piotrkowa i po odwiedzinach udzielali wyjaśnień w mediach, usprawiedliwiając przełożonego, itd. itd . ............ o faktach pisało/donosiło ePiotrków zamieszczając piękną gamę fotek i tłumaczeń ............" - - - - Zgłoś się z tym do zaiksu,zarobisz kupę kasy.

16


Lubię korki bo można poczytać książki ~Lubię korki bo można poczytać książki (Gość)12.07.2017 22:46

To skrzyżowanie to architektoniczny gniot. Oznakowanie poziome wskazuje niewłaściwie kierunki. Zajazdy są za ciasne a przejścia dla pieszych niebezpieczne. Już poprzednie było lepsze. Wystarczyło dywanik wymienić i zadbać o estetykę. I jeszcze jedno pytanie. Kto wymyślił to miejsce dla służb w tym miejscu? Tam nawet jest waga, która pewnie niemało kosztowała. Tylko po co skoro ciężarówek tam jak na lekarstwo a jak będą stali łatwo można ominąć to miejsce. Pytam kto na tym dziwnym remoncie zarobił?

144


MS ~MS (Gość)13.07.2017 10:55

Ciekawe jak będzie się korzystało z ronda zimą, kiedy służby drogowe na czas nie odśnieżą dróg. Gdzie będzie się szukało oznakowania?

50


Mateusz. ~Mateusz. (Gość)12.07.2017 12:54

A ja się ciągle zastanawiam dlaczego rondo "Sulejowskie" jest nazywane "Turbinowym" skoro nie jest rondem Turbinowym ?
A jesli ktoś uważa że jest to rondo turbinowe to w takim razie niech nie piszą że jest pierwsze w Piotrkowie gdyż np rondo" Bugja" ( na końcu ulicy sulejowskiej /Miast Partnerskich) jest identyczne jak to .....

204


broda ~broda (Gość)13.07.2017 09:47

Byłoby nieźle, gdyby kierowcy traktowali na poważnie linie ciągłe i ich nie przekraczali. Wczoraj kierowca z prawego pasa do wylotu, pojechał w lewo blokując ruch na tym pasie. Dobrze że nie doszło do stłuczki. A skoro mowa o tabliczce, to może warto postawić tablice przed wjazdem z informacją który pas dokąd prowadzi. Zwiększyłoby to bezpieczeństwo na tym rondzie. Linie poziome na rondzie także mile widziane. Odnoszę wrażenie, że rondo nie do końca zostało oddane.

51


Nico ~Nico (Gość)13.07.2017 08:49

Uważacie że to rondo to gniot? Jedzcie zobaczyć co sie dzieje koło cmentarza. Progi zwalniające przy wejściu na nowy cmentarz to pikuś (pewnie co by się żałobnicy nie rozpedzili z nieboszczykiem) bo najlepsze jest skrzyżowanie z ul. Rolnicza. Co tam ułożyli wyspe z czerwonej kostki to szok. Czemu to ma sluzyc to nie wiem. To jest taki Miś na miare naszych mozliwosci!! Szybko interweniujcie poki mozna to jeszcze zmienic. Pozniej bedzie tylko płacz.

70


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat