Zmarł przez dopalacze?

Strefa FM Utworzono: Środa, 14 czerwca 201772 26005
Prokuratura sprawdzi co było przyczyną śmierci 28-letniego mieszkańca gminy Ręczno. Mimo godzinnej reanimacji mężczyzny, nie udało się przywrócić czynności życiowych.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, niewykluczone, że mężczyzna mógł zażyć dopalacze. - Dzisiaj w nocy na obrzeżach Ręczna doszło do zgonu młodego mężczyzny. Zanim lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon, 28-latek był reanimowany przez kolegów, a następnie kontynuował ją lekarz. Reanimacja trwała godzinę, mimo to nie udało się przywrócić funkcji życiowych tego mężczyzny. Lekarz nie podał przyczyny zgonu, stwierdził, że nie jest ona znana - powiedział w rozmowie z Radiem Strefa FM Sławomir Kierski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie.


W sprawie ustalenia okoliczności śmierci mężczyzny będzie prowadzone postępowanie karne, a przyczynę zgonu wyjaśni sekcja zwłok.


Zainteresował temat?

16

0


Komentarze (72)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Ty dx ~Ty dx (Gość)01.07.2017 14:08

Przyjaciele którzy trują się g.wnem a pózniej dodadzą zdjęcie i już są rozliczeni z przeszłości. W takim razie jest prawdziwym kumplem bo po paru dniach nieobecności kumpel wielki wrocil na spolecznosciowki. Ciekawi mnie ile osób wsypał jak był takim przyjacielem. Tylko czyim przyjacielem? Zmarłego czy ulicznej dilerki?

10


Anonimus ~Anonimus (Gość)24.06.2017 19:38

Dodał sobie zdjęcie ze zmarłym XD

12


grobek ~grobek (Gość)24.06.2017 19:01

Co się dzieje z Damianem Pawulskim?

11


Beka ~Beka (Gość)20.06.2017 18:40

A masz dowody że od tego zmarł ? Czy żyjesz plotami jak całe Reczno od x czasu ?
Czy wiesz od kogo kupił ? Nie wiesz...
Jak jesteś taka odważna to dlaczego nie pójdziesz do nich im to nie powiesz ?
wyzywać kogoś i osądzać z anonima najlepiej:)

11


znajoma ~znajoma (Gość)19.06.2017 22:38

Chłopców handlarzy nazwała b delikatnie.A czy kupiłam od nich to niema znaczenia.Wypadało by Ich nazwać po imieniu SK le

31


znajoma ~znajoma (Gość)17.06.2017 22:41

Jak się czują rodzice tych chłopców handlarzy kiedy wszyscy wiedzą że ich synowie przyczynili się do śmierci Piotrka ,a gdyby oni znaleźli się na miejscu rodziny zmarłego.Mają w tym interes ,dają przyzwolenie synom,zamiast nogi z dupy po wyrywać,jak mogą patrzeć ludziom w oczy chodzić do kościoła.Po części ich dotknie kara Boża Pan Bóg rych liny ale sprawiedliwy,

92


niunia ~niunia (Gość)19.06.2017 17:14

Ludzie kiedyś nie było takich dopalaczy.Młodzież też się bawiła Dziś to dobry interes .Cwaniak bogaci się i żerują na takich jak kropek. Ale myślę Że to będzie miało swój koniec,,,,,,,,,

41


niunia ~niunia (Gość)19.06.2017 20:07

Ludzie kiedyś nie było takich dopalaczy.Młodzież też się bawiła Dziś to dobry interes .Cwaniak bogaci się i żerują na takich jak kropek. Ale myślę Że to będzie miało swój koniec,,,,,,,,,

10


Mała Mi. ~Mała Mi. (Gość)19.06.2017 15:19

Szukacie winnych a może wina jest kolegi co z nim był ? Każdy nie dobry a kolega co woził go i mu dawał niewinny.

04


Czytelnik ~Czytelnik (Gość)19.06.2017 15:15

Ludzie jeśli macie coś komuś do zarzucenia mówcie prosto w twarz . Siedzicie przed komputerami i plujecie wymiocinami śmiesznymi. Kozak w necie pi... swiecie.

02