Coraz więcej siatkarskich emocji

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 21 kwietnia 20172 2477
W weekend poznamy siatkarskiego mistrza Polski oraz...mistrza Piotrkowa. Już w sobotę, 22 kwietnia odbędzie się finał Siatkarskiej Ligi Szóstek. O 9.30 rozpocznie się mecz o piąte miejsce, o które powalczą Zelek Volley Team oraz Wolbórz, o 10.30 rozpocznie się walka o medale, o trzecie miejsce powalczą Rower oraz Kombajn, natomiast o 12.30 rozpocznie się finał, w którym zmierzą się Piotrkowska Akademia Sportu i obrońca tytułu Mamrot Wilkowyje. Ale to dopiero początek siatkarskich emocji, ponieważ kilka dni później zawodnicy Kasztelana Rozprza rozpoczną walkę o awans do II ligi.

Wszystkie mecze Siatkarskiej Ligi Szóstek będzie można obejrzeć w Centrum Rekreacyjnym OSiR przy ulicy Belzackiej 108/110. Wstęp wolny, organizatorzy przygotowali dla kibiców nagrody.

 

Tymczasem zawodnicy Kasztelana Rozprza poznali rywali, z którymi zmierzą się w turnieju półfinałowym o awans do II ligi. W turnieju, który odbędzie się w od 28 do 30 kwietnia w Olsztynie, oprócz Kasztelana zmierzą się inni trzecioligowcy:
1) SUKSS Suwałki - woj. podlaskie
2) MKS MDK Warszawa - woj. mazowieckie
3) KPS Olsztyn - woj. warmińsko-mazurskie

 

Dwie najlepsze drużyny turnieju będą miały możliwość walki o bezpośredni awans do II ligi w turnieju finałowym.

 

 


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Francuz_Rubaszny ~Francuz_Rubaszny (Gość)21.04.2017 14:20

Do boju Mamrot! Po 3 wygraną z rzędu! Do boju Kombajn w walce o 3 miejsce.

41


Rubaszny_Francuz ~Rubaszny_Francuz (Gość)21.04.2017 13:40

Do boju PAS...!!!

32


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc