Zwycięstwo w przedostatnim sparingu

Piotrkowianin Czwartek, 24 sierpnia 20173
W środę piłkarze ręczni Piotrkowianina pokonali we własnej hali Olimpię-Medex Piekary Śląskie 28:22 (14:14), to był przedostatni sparing w okresie przygotowawczym, rozegrany przez podopiecznych Dmytro Zinchuka. W piątek piotrkowianie zmierzą się jeszcze w Wieluniu z tamtejszym MKS.

Środowe spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy długo utrzymywali prowadzenie, później piotrkowskim zawodnikom udało się wyrównać i ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się remisem. Po przerwie gospodarze pozwolili rzucić swoim rywalom zaledwie osiem bramek, sami zdobyli ich czternaście i wygrali ten mecz 28:22. Najczęściej do bramki zespołu z Piekar Śląskich trafiał Mateusz Góralski (na zdjęciu).