Zwrócił im uwagę, więc go pobili

PolicjaTomaszów Utworzono: Środa, 13 września 20170 4173
Czterech pijanych chłopaków pobiło tomaszowianina. 9 września około godz. 3 nad ranem mężczyzna z okna swojego mieszkania upomniał głośno zachowującą się grupę. Doszło do kłótni. Mieszkaniec wyszedł przed blok, gdzie został pobity przez pijanych mężczyzn.

Dyżurny policji otrzymał informację, że na ulicy Polnej w Tomaszowie Mazowieckim w okolicy jednego z barów grupa osób bije mężczyznę. Policjanci byli na miejscu już po kilku minutach. Zauważyli napastników. Ustalili przebieg zdarzenia. Czterech mężczyzn (w wieku 23, 22 i dwóch 20-latków) zostało przewiezionych do Komendy Policji, natomiast pokrzywdzony trafił do szpitala. Podejrzewani byli pijani. Na alkoteście osiągnęli podobny wynik po 2 promile. Noc spędzili w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu zostali przesłuchani. Na podstawie zgromadzonego przez policję materiału dowodowego, trzech z nich usłyszało zarzuty pobicia. Najstarszy z mężczyzn został przesłuchany w charakterze świadka. Zatrzymani nie byli wcześniej notowani za konflikty z prawem. Za pobicie grozi do 3 lat więzienia.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc