Zmieni się oznakowanie na skrzyżowaniu AK/Piłsudskiego

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 19 maja 201762 16664
Większość kierowców odetchnie z ulgą. Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta planuje jeszcze przed wakacjami zmienić oznakowanie na skrzyżowaniu Armii Krajowej/Piłsudskiego/Sikorskiego w Piotrkowie.

Największe emocje wzbudza fakt, że jazda na wprost możliwa jest tylko z jednego pasa, a skręt w lewo aż z dwóch. Często kierowcy musieli długo stać w korku, aby pojechać w kierunku Dmowskiego/Żelaznej czy w Sikorskiego.

 

Ale jeszcze przed wakacjami oznakowanie zostanie zmienione. Jeden z pasów do skrętu w lewo zostanie wzbogacony o możliwość jazdy prosto. Dzięki temu ruch powinien być bardziej płynny.

 

-Trzeba zmienić też sygnalizacje, oznakowanie, sygnalizatory, musimy to wszystko przygotować – wyjaśnia Ryszard Żak z ZDiUM w Piotrkowie.


Zainteresował temat?

19

0


Komentarze (62)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

broda brodaranga19.05.2017 15:48

Na Wysokiej ktoś "zwedził" próg zwalniający?

61


chemik chemikranga19.05.2017 15:47

Miasto wydało naszą kasę, ktoś zarobił na zmianach (i jeszcze zarobi), a urzędas i tak za nic nie odpowiada. Tak trzymać!!!

100


gość ~gość (Gość)19.05.2017 15:13

Czyli trzeba zmienić to co zostało niedawno zmienione ? Kto zapłaci za te imprezy ? Czy nie można było od razu przemyśleć pewnych spraw ?

150


linie pomalujta ~linie pomalujta (Gość)19.05.2017 13:17

To po jaki *** było to zmieniać jak było dobrze???

234


kazik626 ~kazik626 (Gość)19.05.2017 15:09

to wszystko uczeni projektowali i brali za to ogromną kasę ale to nie jest nowość ale standard w naszym kraju następna sprawa lepiej malować pasy nisz zrobić nową nawierzchnie asfaltową

90


jak zawsze ~jak zawsze (Gość)19.05.2017 14:28

Przygotowania jak do lotu w kosmos.

80


broda brodaranga19.05.2017 14:20

A tak przy okazji, zmieńcie te "inteligentne" z nazwy sygnalizacje na takie, które będą widziały wreszcie motorowerzystów i motocyklistów. Bo obecne są "ślepe".

70


hjhjhjhj ~hjhjhjhj (Gość)19.05.2017 13:53

Brawwo Wy! W czas pomyśleliście. Nie dość ze trzeba czekać na jazde prosto to kierowcy którzy chcą jechać w prawo muszą czekać kilkadziesiąt minut :)

140


przeor ~przeor (Gość)19.05.2017 13:46

dla pewności zasugeruję, żeby znowu nie robiono w ZDIUM poprawek: wybierzcie prawy pas do lewoskrętu do wzbogacenia o możliwość jazdy na wprost. :-D

60


? ~? (Gość)19.05.2017 13:33

Co za barany są w UM! Wracamy do punktu wyjścia, a pieniądze wydane zostaną na dwa remonty. Czy ktoś poniesie z tego powodu jakiekolwiek konsekwencje? Przecież to jawna niegospodarność. Panie Krzysztofie Chojniaku, panu już podziękujemy. Pana kolegom również.

173