Zmarł Michał Krawczyk

Strefa FM Utworzono: Środa, 06 grudnia 20170 30676
Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość. 5 grudnia zmarł Michał Krawczyk, strażak Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Trybunalskim. W pomoc dla chorego strażaka zaangażowało się wiele osób. Prowadzono m.in. zbiórkę na specjalistyczne protezy, o której wielokrotnie informowaliśmy.

Mł. kpt. Michał Krawczyk zachorował w ubiegłym roku. Doszło do zakażenia organizmu, a jedynym ratunkiem okazała się amputacja obu nóg.


Zbiórka na specjalistyczne protezy i rehabilitację Michała Krawczyka rozpoczęła się błyskawicznie. Raz po raz organizowano charytatywne imprezy, pikniki i rajdy. Cel był jasny od samego początku: pomóc młodemu strażakowi wrócić do pełnej sprawności. Apele o pomoc zawsze spotykały się z ogromnym, pozytywnym odzewem. - Ludzi dobrej woli jest mnóstwo. Dziękujemy organizatorom, uczestnikom, sponsorom. Dzięki takim ludziom jesteśmy coraz bliżej celu. Przede mną długi okres rehabilitacji i ćwiczeń, bo same protezy nie wystarczą, potrzebne są też chęci. Ja tych ludzi postaram się nie zawieść - mówił nam na początku maja.


O odejściu strażaka poinformowała już Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej.


Zainteresował temat?

35

3


Komentarze (0)

Komentowanie zostało wyłączone.
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc