Zginął pod kołami karawanu [DRASTYCZNE SCENY ]

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 13 listopada 2017, aktualizacja: 13.11.2017 15:2955 26626
Wracamy do sprawy śmiertelnego potrącenia 81-letniego mieszkańca Piotrkowa. Mężczyzna został przejechany przez karawan należący do jednej z firm pogrzebowych. W internecie pojawił się film, który zarejestrował moment zdarzenia zgrany najprawdopodobniej z monitoringu. (UWAGA! DRASTYCZNE SCENY)

Film pojawił się na portalu www.sadistic.pl (link do filmu). Został nakręcony prawdopodobnie telefonem komórkowym. 

 

 

Przypomnijmy, do zdarzenia doszło 28 października przy ul. Wojska Polskiego 60. - Kierujący mercedesem vito podczas cofania nie zauważył 81-letniego mieszkańca Piotrkowa. Kierowca nie wiedział, że kogoś potrącił i odjechał z miejsca zdarzenia. Został jednak namierzony przez piotrkowskich policjantów. Okazało się, że był trzeźwy.

 

Jeśli chodzi o postępowanie w tej sprawie, na razie nikt nie usłyszał zarzutów. Prokuratura czeka na pisemne wyniki sekcji zwłok oraz opinię biegłego z zakresu mechaniki pojazdowej oraz ruchu drogowego. Jak informuje nas Witold Błaszczyk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Piotrkowie, wstępnie główną winę za spowodowanie wypadku ponosi kierowca. Będziemy też sprawdzać jak filmik wyciekł do sieci i kto ponosi za to odpowiedzialność.

 

O sprawie pisaliśmy TUTAJ.


Zainteresował temat?

9

8


Komentarze (55)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sen ~sen (Gość)13.11.2017 14:58

Ale filmu nie ma, jest tylko link. O co chodzi?

19


gość ~gość (Gość)14.11.2017 14:56

Nie wierzę że ten człowiek nie krzyczał. Albo kierowca głuchy albo miał radio-muzykę włączona w pojeździe. Przejechał po człowieku i nie czuł,bardzo dziwne bo nie wpadł w dół tylko zarzucilo pojazdem ponieważ najechał na coś tu na człowieka. Uciekł i grupa udaje.

150


pep ~pep (Gość)13.11.2017 16:52

łaza te borciuchy w poszukiwaniu puszek po bramach i tak niezle se pozyl

036


kierowca -poiotrkowa ~kierowca -poiotrkowa (Gość)14.11.2017 20:34

Panowie i panie kierowca jeżeli podejmuje się manewru wstecznej jazdy czyli cofania, powinien się upewnić , że ma drogę lub miejsce w które chce wycofać pojazd - UPEWNIĆ SIĘ , że ma drogę wolną i nikomu nie zagraża, nawet powinien sobie przysposobić inną osobę postronną - poprosić aby sprawdziła czy podczas manewru cofania nie zagraża nikomu - ten kierowca na filmie spowodował śmierć człowieka - dosłownie to go zabił.

150


123 ~123 (Gość)13.11.2017 14:22

prawdopodobnie tym który zginął pod kołami był ten Gość co większość czasu stał pod dawnym PZU przy Wojska Polskiego

103


Piotrkowianin Piotrkowianinranga13.11.2017 19:44

Cytuję:
Film (...)Został nakręcony prawdopodobnie telefonem komórkowym.

Niemożliwe. Telefony nie mają takiej rozdzielczości. To musiał być albo amerykański satelita szpiegowski albo izraelski dorn inwentaryzujący nieruchomości do odzyskania.

122


Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)13.11.2017 17:46

Cytuję:
Będziemy też sprawdzać jak filmik wyciekł do sieci i kto ponosi za to odpowiedzialność.


Przecież to chyba proste: zgrać film mógł wyłącznie ten, kto obsługuje kamery monitoringu. Do sieci mógł go wrzucić on sam, lub ktoś, komu go udostępnił.
Ale co właściwie jest złego w tym, że film z tego tragicznego zdarzenia trafił do szerszej publiczności? Wypadek wydarzył się w miejscu publicznym. Być może tylko dzięki temu rodzina ofiary wie, co tam się naprawdę wydarzyło. A z drastycznością nie przesadzajcie, bo śmierć to dziś codzienność w medialnych doniesieniach. Taki film może uczulić innych, na co powinni uważać na ulicy.

253


gość ~gość (Gość)14.11.2017 16:49

Nie rozumiem jak mógł nie poczuć ze na "cos"najechał???!!!!

130


gość ~gość (Gość)14.11.2017 13:53

Piotrkowianin!!! Długo myślałeś żeby wybrnąć z sytuacji ale brawo dotarło 97-300 masz rację szkoda czasu pisze komentarze byle jakie bo ma chęć pozdro

16


gość ~gość (Gość)14.11.2017 10:33

Przecież właściciel ma prawo do udostępniania własnych nagrań.

80