Zenek zaśpiewa w Rozprzy!

Strefa FM Utworzono: Poniedziałek, 17 kwietnia 201778 45595
Zenek Martyniuk będzie gwiazdą czerwcowych Dni Rozprzy.

"Przez twe oczy zielone", "Przekorny los" - między innymi takie przeboje polskiej muzyki tanecznej będą rozbrzmiewać podczas tegorocznych Dni Rozprzy. Z pewnością nie zabraknie także starych przebojów disco polo autorstwa zespołu Akcent. - Jak to się mówi, król jest tylko jeden, więc zapraszamy Zenka Martyniuka, czyli zespół Akcent, który da nam koncert w pierwszym dniu obchodów naszego gminnego święta. Już dziś zapraszamy i zachęcamy do spędzenia tego czerwcowego weekendu w Rozprzy - mówi wójt Janusz Jędrzejczyk.


W tym roku Dni Rozprzy odbędą się 24 i 25 czerwca.


Zainteresował temat?

10

7


Komentarze (78)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Pietrek Pietrekranga17.04.2017 13:16

Zamiast zenka zrobili by jakas droge w gminie lub ulice a nie jezdza i smarkaja dziury po zimie

167


Jeden syf ~Jeden syf (Gość)przedwczoraj, 08:03

Kasa z budżetu gminy i powiatu na balangi a dziury w drogach. Co tu komentować.

21


burak ćwikłowy ~burak ćwikłowy (Gość)21.04.2017 20:07

nie warto oczek puszczać nie warto się całować by potem prać pieluszki i zupki gotować

20


wryyy ~wryyy (Gość)19.04.2017 09:49

Tak o bałaganie trochę. Ostatnio rozmawiałem z panią co zajmuje się doradztwem w sprawie dotacji. Pięknie wszystko opowiedziała a jak pojechałem do Funduszu Środowiska w Łodzi to okazało się ze inne jest dofinansowanie i w dodatku już środków nie ma w bankach.
Straciłem czas i koszty podróży poniosłem - kto za to odpowie?
Ostatnio też mnie w błąd wprowadzili przy wycince drzew - co za osoby tam pracują!

72


Gobi ~Gobi (Gość)19.04.2017 22:38

A gdzie można znaleźć rozliczenie z dni rozprzy .czyli ile zebrano wydano i takie tam czy to tajemnica. I dlaczego nie ma komitetu jak dawniej kilka osób z zewnątrz gminy .bo teraz to tylko urzędasy i dyrektor Julian od .....no właśnie czego ...brania ładnej kasy za nic no chyba że za pilnowanie kierowników swoich .....

44


.abc. ~.abc. (Gość)18.04.2017 20:04

Niech tak wojt przewiezie Zenka po ,,koncercie" w strone Antonielowa. Niech zobaczy prawdziwe oblicze gmiby.
Niektorzy mieszkancy mają ważniejsze oczekiwania wobec radnych i wojta niż koncert.
Ludzie dojeżdżają codziennie do pracy po wertepach!!
Ale o nich nikt nie pamieta. Sa tylko od płacenia podatków i ogladania bocianów w rynku w Rozprzy.
Żenada.
I kropka!

59


wrryyyy ~wrryyyy (Gość)18.04.2017 21:56

Tak czytam te wypociny i żale ale przecież mamy wolny kraj i jeśli komuś nie pasuj nasza gmina to wypad do Kleszczowa.
Same marudy i gbury.
Nic nie pasuje, nic nie ma, wszystko źle itd. Co za ludzie.
Nie pasuje to nie baw się na koncercie - ale znając życie to pierwsi maruderzy przyjdą na Zenka. Bo to taki nawyk aby narzekać tylko

125


.abc. ~.abc. (Gość)18.04.2017 11:35

No tak, Zenek przyjedzie, grubą kasiurę zgarnie, a na drogi jak pieniędzy nie było to nie ma.
Rozrywkowy człowiek z Wójta, jak nie sponsoruje kół gospodyń i nie wydaje kasy na ,, święto lasu" to na inne imprezy.
Impreza się odbędzie no i zrobi grunt pod interesy, mam na myśli kolejne wybory.

1411


MIKA ~MIKA (Gość)18.04.2017 21:59

Kolejne Dni Rozprzy zapowiadają się Super. Brawo za fajne zespoły

86


Rozpierski ~Rozpierski (Gość)18.04.2017 17:58

Dróg nie mamy,
Oświetlenia nie mamy,
Kanalizacji nie mamy,
W szkołach bałagan,
W urzędzie bałagan,
Wywóz śmieci gigantycznie drogi,
Ale będziemy mieli Zenka. Niech Jędrzejczyk z Cubałą się bawią. Za nasze pieniądze.
Ż E N A D A. Totalna żenada.

1312