Zawodnicy Copacabany też nie próżnowali

Kraj Poniedziałek, 23 kwietnia 20183
Podczas odbywających się w miniony weekend XIV Mistrzostw Polski Submission Fighting, czyli najmocniejszym turnieju w Polsce na zasadach ADCC, zawodnicy klubu Copacabana Piotrków Trybunalski wywalczyli 4 medale.

2. miejsce w kategorii masters zaawansowani -76 kg zajął Tomasz Rudzki, srebro wywalczyli także Damian Rzepecki (w kategorii junior -72 kg) oraz Jacek Wojtaszek (w kategorii masters średnio zaawansowani -83 kg), ponadto na najniższym stopniu podium stanął Bartosz Budzisz w kategorii junior -80kg. Tuż za podium uplasował się z kolei Kacper Gamrot, w imprezie walczył jeszcze Olek Dziubecki.