Zaporoże lepsze po raz drugi

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 10 sierpnia 20175 1444
Wicemistrz Ukrainy ZTR Zaporoże po raz drugi lepszy od Piotrkowianina w sparingowym spotkaniu. W środowym meczu Ukraińcy pokonali zespół Dymytro Zinchuka 32:26 (13:12). Był to piąty mecz kontrolny piotrkowskich szczypiornistów w okresie przygotowawczym.

Piotrkowianin - ZTR Zaporoże 26:32 (12:13)

 

Piotrkowianin: Procho, Schodowski - Woynowski 1, Tórz 5, Rutkowski 2/1, Surosz 4, Nastaj 6/2, Kaźmierczak 3, Mróz 3, Góralski 2, Szczepaniak, Pożarek, Urbański, Swat.

 

ZTR: Dereviankanin, Kriuchkov - Rusłan Honcharov 5, Karamyshev 3, Ganchev 6, Artemenko 4, Akimenko 5/2, Roman Honcharov 1, Isanchuk 4, Korielov 2, Konstantinov 1, Strelnikov 1.

 

Teraz Piotrkowianin wyjeżdża na turniej do Czech, gdzie zagra ze słoweńskim Gorenje Velenje, czeskim zespołem Hazena Nove Veseli oraz węgierskim KC Tatabanya.

 


Zainteresował temat?

3

1


Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

kibic ~kibic (Gość)10.08.2017 14:58

Cienko to wygląda.Kolejny sezon na miejscu do spadku się zanosi.Dobrze, że jeszcze rok spokoju a potem zjazd do I ligi.Szkoda Dimy ,bo pierwszym będzie winnym wyników.Ale w takim składzie co ma zrobić.

33


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat