Zapaśnicy AKS wśród najlepszych

Poniedziałek, 26 września 20164
W Gomulinie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Regionu „C” w zapasach w stylu klasycznym mężczyzn i zapasach kobiet. Trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajął Atletyczny Klub Sportowy Piotrków.

Ładuję galerię...

Łącznie zapaśnicy i zapaśniczki AKS zdobyli 9 medali w tym 3 złote,2 srebrne i 4 brązowe. Na trzecim stopniu podium stanął także zapaśnik LUKS Atheltic Wola Krzysztoporska.

Najlepszą zawodniczką została Jaroszewska Dominika z AKS Piotrków.

Najlepszym zapaśnikiem został Chodakowski Kacper z AKS Piotrków, a

najlepszym zawodnikiem z gminy Wola Krzysztoporska został Mateusz Haładaj z LUKS "ATHLETIC".