Zamknięcie dwóch piotrkowskich ulic. Rusza remont

Strefa FM Utworzono: Wtorek, 12 września 201732 13677
Ulica Próchnika w Piotrkowie została zamknięta, a w najbliższy czwartek nieprzejezdna będzie Piastowska. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami przez najbliższe dwa miesiące.
fot. UM Piotrków

Prace prowadzone będą na odcinku od ulicy Piastowskiej do Żeromskiego. - Roboty rozpoczęły się od strony ulicy Sienkiewicza przez co drogowcy zamknęli już wlot od strony tej drogi w ulicę Próchnika. A od czwartku ruszy przebudowa skrzyżowania z ulicą Piastowską, dlatego odcinek od Sienkiewicza do al. 3 Maja także będzie nieprzejezdny - mówi Jarosław Bąkowicz z biura prasowego Urzędu Miasta.

 

W związku z remontem nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej. - Autobusy linii nr 0, 6, 9 i 10 będą kursować Pasażem Rudowskiego. Wyłączony z użytkowania zostanie przystanek autobusowy (Sienkiewicza-Urząd Miasta 02) obsługujący pasażerów jadących w zachodnio – północną część (Słowackiego-Osiedle, Dmowskiego-Pioma, Nowowiejska). Przystanek tymczasowy dla tych kierunków jazdy zlokalizowany będzie na Pasażu K. Rudowskiego przy skrzyżowaniu z ul. Sienkiewicza -dodaje Bąkowicz.

 

W związku z tym, część miejsc parkingowych znajdujących się wzdłuż pawilonów zostanie przeznaczonych na tymczasowy przystanek.


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (32)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

sdfsdfsd ~sdfsdfsd (Gość)12.09.2017 11:30

Nareszcie, cieszę się, że coś się rusza, to w końcu centrum, obok Urzędu Miasta, a takie są straszne dziury. Szkoda, że nie pociągnęli remontu do końca, tj. Roosevelta.

120


Hmmm ~Hmmm (Gość)14.09.2017 00:06

No nareszcie ta droga doczeka się remontu. To był odcinek testowy dla sprawności zawieszenia w aucie...

10


gość ~gość (Gość)13.09.2017 15:00

Ludzie przedstawianie samemu barierek jest karalne, najwyższy czas zaparkować dalej i zrobić sobie spacer. A nie wjechać pod same drzwi.

20


gość ~gość (Gość)13.09.2017 11:19

wszystko super tylko szkoda że ktoś zapomniał o zorganizowaniu przejazdu do posesji przy Pruchnik trzeba samemu bariery przedstawiać

30


obs. ~obs. (Gość)13.09.2017 08:52

Nie ciekawie robi za to na ulicy Czarnej. Zamknięcie Próchnika /Piastowskiej/ powoduje i widać to od wczoraj ,że uliczka ta "nabrała rozmachu"... Ilość przejeżdżających tam aut wzrosła kilkukrotnie. Ale... brak chodników ,ulica nie oświetlona ,duża ilość pieszych- uczniowie. Dodatkowo wtorek ,piątek parkujące auta ze względu na targowisko. Duża hurtowania spożywcza. Starczy???Co tam się będzie zimą ...a wypadki pewne. To tylko kwestia czasu.

30


Podróżnik ~Podróżnik (Gość)12.09.2017 18:04

Odwiedziłem dziś dworzec autobusowy w Piotrkowie.TAKIEGO SMRODU URYNY NIE SPOTKAŁEM OD DAWNA!!Od dawna też nie widziałem takiej ilości meneli siedzących na ławkach i pijących wino??Czy wy tam nie macie Policji,Straży miejskiej?Wstyd i obciach Piotrkowie!!

221


Witek ~Witek (Gość)12.09.2017 19:36

Wybory nadchodzą władza sobie przypomina o wyborcach

60


gość ~gość (Gość)12.09.2017 19:24

Czy widzisz cos złego w piciu wina na dworcu?Może powinni im stoliki postawić ,może kiedyś urzędnicy dostrzegą ten problem .

23


gosc ~gosc (Gość)12.09.2017 18:50

Ten chodnik tam po prawej to super single track fr , nie ruszjcie go ....

21