Zamkną ulicę Skłodowskiej-Curie

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 21 kwietnia 201724 11143
Szykują się kolejne zmiany w planie organizacji ruchu na rondzie Sulejowskim. Najprawdopodobniej w poniedziałek zamknięty zostanie odcinek ulicy Skłodowskiej-Curie od ronda do ulicy Bugajskiej.

To oznacza z kolei otwarcie wlotu ulicy Sulejowskiej. Skontaktowaliśmy się w piątek z wykonawcą robót i otrzymaliśmy informację, że jeżeli warunki pogodowe nie będą stanowić przeszkody, wlot ulicy Sulejowskiej (na której trwa remont fragmentu pomiędzy rondem Sulejowskim a ulicą Żurawią) zostanie otwarty już w sobotni poranek.

Po zamknięciu ulicy Skłodowskiej-Curie wyłączony z ruchu zostanie kolejny wlot - ulicy Jerozolimskiej. Remont ronda Sulejowskiego ma potrwać do końca maja.

 


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (24)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

ciekawi przechodnie ~ciekawi przechodnie (Gość)22.04.2017 20:38

Zamkną ulicę Skłodowskiej-Curie. A Szewską? Czy ulicę Szewską kiedyś zamkną?

15


psychiatra-amator ~psychiatra-amator (Gość)23.04.2017 00:23

Koniec świata zamkną Skłodowską-Curie co ten M.Jaron wymyśla by pobudzić bandę peukowską do wrzasku, są wysłannikami chińczyków którzy chcą zawładnąć piotrkowskim rynkiem pracy dla nierobów.

03


gość ~gość (Gość)22.04.2017 20:29

Nie ma co narzekać i cieszyć sie że nie wygrała np ta firma co drogę na Przedbórz robiła 3 lata a i tak nie skończyła...Ważne że jest cały czas możliwość przejazdu.Jedno co mnie zastanawia to ten przechył na rondzie..Coś czuje że duże auta znowu mogą się zacząc przewracać.Ale to tylko moje gdybanie,skoro jakiś inżynierek stwierdził że będzie ok to chyba tak będzie.

30


Lka ~Lka (Gość)22.04.2017 19:04

Pogratulować większości!!!Polszczyzna opłakana:(!
Pisać z sensem to taki ból?????

41


erbedim ~erbedim (Gość)22.04.2017 16:18

peukowe nieroby

11


Myjnia ~Myjnia (Gość)21.04.2017 14:08

Czyli teraz będą robione skróty przez myjnie ;)

240


Kazik ~Kazik (Gość)21.04.2017 17:56

może warto było pomyśleć o zamknięciu tego odcinka czas weekendu i popracować na pełnych obrotach przez weekend i od poniedziałku otworzyć całe rondo. No ale po co? lepiej zamknąć na dwa kolejne tygodnie i o 15 w domu......

55


dudu ~dudu (Gość)21.04.2017 20:13

Tylko umiecie narzekać nic więcej.Idz i ty zapieprzaj po 10 godzin przy remontach dróg to inaczej będziesz szczekał.I nie komentuj nic w moją stronę bo i tak leje na to co bd pisał.

63


Piotrkowianin Piotrkowianinranga22.04.2017 07:43

Cytuję:
Po zamknięciu ulicy Skłodowskiej-Curie wyłączony z ruchu zostanie kolejny wlot - ulicy Jerozolimskiej.

Zaraz, to zamkną 2 wloty na raz?

35


mom ~mom (Gość)22.04.2017 06:47

Rodzi się pytanie, czy będzie to bardzo dobre skrzyżowanie (projekt i wykonanie) czy kolejny bubel ......... skłaniam się do tego drugiego ......... może to być kolejny bubel ......

32