Zamienione zwłoki

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 15 grudnia 201673 23607
W kaplicy cmentarnej w Piotrkowie zamieniono wczoraj (14.12) trumny z ciałami. Tuż przed pogrzebem, rodzina zmarłego poprosiła o jej otwarcie i wtedy okazało się, że znajduje się w niej inna osoba, niż ta która powinna.

Pogrzeb obsługiwała firma AVE z Piotrkowa Trybunalskiego. Przedstawiciel firmy, z którym rozmawialiśmy, bagatelizował sprawę, twierdząc, że temat został zamknięty i nie ma z czego robić wielkiego „halo”. Wszystko jest w jak najlepszym porządku, dlatego nasze spotkanie nie ma sensu – mówił w rozmowie telefonicznej mężczyzna przedstawiający się jako zarządzający firmą.

 

Całe szczęście, że pomyłkę firmy wykryto przed pogrzebem, a nie gdy ciało było już złożone do grobu. Sprawa dotyczy tylko jednej z piotrkowskich firm, pozostałe zakłady podkreślają, że ich pracownicy nigdy nie dopuściliby do podobnego zdarzenia. Firmy GRAVE i CALLA przesłały do naszej redakcji specjalne oświadczenia w tej sprawie. Można je przeczytać tutaj:

pobierz plik Oswiadczenie Calla.jpg

pobierz plik Oświadczenie Grave.pdf

 


Zainteresował temat?

22

0


Komentarze (73)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Małgorzata 1257 ~Małgorzata 1257 (Gość)15.12.2016 17:10

Profesjonalizm naszego portalu internetowego znów widać jak na dłoni. Bardziej chodzi o informację czy o reklamę konkurencyjnych firm które i tak w jednej rodzinie... Ludzie, czy my naprawdę nie mamy obiektywnych i bezstronnych lokalnych mediów???

141


gosc ~gosc (Gość)23.12.2016 16:53

Korzystalem z uslug tej firmy kilka dni temu chowalem mojego tate nie bylo zadnego problemu i wszystko odbylo sie tak jak powinno byc.

15


lisa ~lisa (Gość)18.12.2016 22:09

Tak to jest jak sie chce w zyciu prowadzic 15biznesów. Pan Gerard oprocz firmy Ave, handluje miodem, pieczywem, rozbiera nagrobki, jeździ po festynach gdzie sprzedaje lody :) Reszta biznesów w planach:)

62


CEIDG ~CEIDG (Gość)17.12.2016 17:52

sprawdzcie sobie CEIDG zakłagu AVE on ma tam wpisane że sprzedaje karme dla zwierząt!!!!! tylko z jakiego mięsa?????

31


3x ~3x (Gość)16.12.2016 19:04

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

52


Sławek ~Sławek (Gość)16.12.2016 15:40

Robiłem w tym Zakładzie Pogrzebowym pogrzeb i jestem zadowolony z ich usług.
Czytając artykuł dochodzę do wniosku czy to nie jest jakaś zagrywka konkurencji,bo obsługa w Zakładzie Pogrzebowym AVE jest miła i profesjonalna,pan z ZP jest miły i ma dostępne ceny dla normalnego człowieka,niema cen wygórowanych i ukrytych kosztów.
Dziwie się że tak można szkalować porządnych ludzi ale widocznie to jest taki rynek,zniszczyć konkurencje.

58


luzik luzikranga16.12.2016 09:57

Artykuł na zamówienie. Widać, że konkurencja postarała się odpowiednio nagłośnić wpadkę kolegów z branży. Czemu jednak w tej chamskiej walce uczestniczy redakcja? Co wspólnego z tym konkretnym przykrym i nagannym przypadkiem mają firmy Calla i Grave, które złożyły "oświadczenia"?
Brak wam odpowiedniej moralności, czy po prostu dorabiacie za łowców skór w takiej piotrkowskiej mini wersji?

1512


zyga ~zyga (Gość)16.12.2016 17:35

Jeśli nawet doszło by do takiej pomyłki to trudno uwierzyć że firma z takim doświadczeniem byto zrobiła,sprawcie konkurecjie czy do tego się nie przyczyniła

33


Trafiony ~Trafiony (Gość)17.12.2016 05:10

Jak najpierw wiezie karawanem warzywa na targ a pózniej ludzkie ciała na pogrzeb. A dla pracowników co za różnica.

80


policja ~policja (Gość)17.12.2016 13:08

Prokuratura krajowa zajmuje się sprawą, mówili w telewizji. Koleś ma przerąbane. Teraz niech ludzie wiedzą dlaczego cena usługi jest mała, bo nikomu nie zależy i nikt nie dba. Ciekawe ile ciał zamienił i pochował nie te osoby co trzeba. to że zamienia trumny na papierowe to wiadomo od dawna, ale że ciała

20