Wystawa prac graficznych uczennic z ZSP 6

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 05 stycznia 20180 1145
W Czytelni Biblioteki Pedagogicznej w Piotrkowie odbył się wernisaż prac graficznych młodych twórczyń z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 6 im. Królowej Jadwigi w Piotrkowie.

Sześć uczennic (Aleksandra Bartyzel, Aleksandra Bukowska, Alicja Ciesielska, Maria Radziszewska, Karolina Wilińska oraz, pragnąca zachować anonimowość, D.K.) zaprezentowało swoją twórczość. Odbiorcami byli uczniowie klas trzecich z Gimnazjum nr 3 oraz Gimnazjum nr 5 wraz z opiekunami.

Wystawę oglądać można do 20 stycznia w godzinach pracy Biblioteki.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu edukacyjno-plastycznego „Biblioteka Młodych Talentów”, prowadzonego przez Bibliotekę Pedagogiczną w Piotrkowie który ma na celu promocję uzdolnionych uczniów szkół (i nie tylko) naszego miasta.

 

- Zapraszamy do ekspozycji prac (malarstwo, grafika, fotografia, krótkie formy literackie itd.) na terenie naszej Biblioteki wszystkich zainteresowanych zaprezentowaniem swojej twórczości przed szerszą publicznością – zachęcają pracownicy piotrkowskiej Biblioteki.


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc