ARTYKUŁ SPONSOROWANY

Wystąpił przed Mariah Carey. W piątek zagra w Piotrkowie

Utworzono: Poniedziałek, 08 maja 2017 3743
Jego utwory zdobywały szczyty list przebojów. Nie tylko polskich. Gromee, krakowski didżej, producent muzyczny, kompozytor i autor tekstów w piątek 12 maja wystąpi w klubie Sejf.

Gromee odnajduje się doskonale w różnych gatunkach muzycznych. Ceni sobie brzmienie żywych instrumentów, eksperymentuje z muzyką i współpracuje z wieloma wybitnymi muzykami. Jego sety na żywo to najlepiej wyselekcjonowana muzyka i dźwięki, które wciągają słuchacza. Gromee już od kilku lat regularnie koncertuje po całej Polsce. Ma za sobą choćby występ przed Mariah Carey.

 

W 2015 roku premierę miał utwór „Follow You”, w którym wokalnie wspierał go WurlD, amerykański wokalista współpracujący m.in. z Timbalandem. Kompozycja znalazła się w setce najchętniej granych utworów w całej Europie w 2015 roku.
Jeszcze większy sukces przyniosły kolejne single „Spirit” i „Fearless” wydane w ubiegłym roku. Wystąpił na Sunrise Festival, najpopularniejszym w tej części Europy festiwalu muzyki klubowej.


Gromee regularnie występuje w najbardziej popularnych klubach w kraju i za granicą.

 

Teraz czas na Piotrków. W najbliższy piątek swoje umiejętności zaprezentuje w klubie Sejf. Początek imprezy o godzinie 20.00. Jako support wystąpi rezydent Sejfu DJ Zgrywus.


Zainteresował temat?

5

2


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat