Wypadek w Przygłowie. „Dwunastka” zablokowana

ePiotrkow Utworzono: Środa, 19 kwietnia 201759 24881
Na krajowej „dwunastce” w Przygłowie doszło w środę rano do wypadku.

Zderzyły się ciężarówka oraz auto osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

 

O wypadku poinformował nas pan Mariusz, mieszkaniec Włodzimierzowa. - Ciężarówka marki scania uderzyła w auto kia rio. Droga w kierunku Sulejowa jest zablokowana, a w stronę Piotrkowa jest ruch. Wystarczy objechać trasę boczną dróżką za ekranami, koło sklepu i wyjechać na most - powiedział nam. 

 

Z uwagi na awarię prądu na skrzyżowaniu DK 12 i DW 742 nie działa sygnalizacja świetlna. Apelujemy do wszystkich kierowców na trasie o ostrożność i cierpliwość.

 

Wprowadzono ruch wahadłowy. 

 

Uwaga!

O godz. 11.00 Punkt Informacji Drogowej poinformował nas, że utrudnienia zakończono. 

 


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (59)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Camel ~Camel (Gość)19.04.2017 08:51

Barany puszczają tylko w jedną stronę. Stoję w tym korku ponad godzinę i zastanawiam się czemu nie na ruchu wahadłowego. Brawa dla policji za organizację. 😀

92


xyz ~xyz (Gość)19.04.2017 17:21

Koło 10 godziny, doszło do drugiego wypadku, na przeciwko tego pierwszego. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

60


gość ~gość (Gość)19.04.2017 20:44

Jaki 2 wypadek kolo 10 tej?

11


gość ~gość (Gość)19.04.2017 20:41

Jaki 2 wypadek kolo 10 tej?

21


żal.pl ~żal.pl (Gość)19.04.2017 17:35

Jakbyscie ludzie pomyśleli to byście pojechali przez Kałek.Ale wy wolicie ujadać i mysleć że jesteście mądrzy.

30


gogość ~gogość (Gość)19.04.2017 13:21

do ~Brak słów: To gdzie są ci co zarządzają tą przeklętą drogą i odpowiadają SŁUŻBOWO-DYSCYPLINARNIE-KARNIE za ten stan. Przecież nie trzeba być noblistą żeby wiedzieć, że przy 1000 samochodów na godzinę kolizje i wypadki będą się zdarzać bardzo często. Co wtedy z uczestnikami ruchu, kosztami materialnymi i niematerialnymi przez nich ponoszonymi ??? Natężenie na tym odcinku jest ogromne już od kilkunastu lat ! A nadziei na obwodnicę (bo tylko ona a nie dodatkowe ronda, pasy włączeniowe itp. może rozładować ruch) nie ma i nie widać żadnego światełka w tunelu. Dlaczego przy tak ogromnym natężeniu nie ma żadnych realnych działań (nie pozorowane typu "uchylona została decyzja środowiskowa i wracamy po raz kolejny do punktu wyjścia") ? Odpowiedź jest prosta - BRAK ZARADNYCH, ODPOWIEDZIALNYCH I KOMPETENTNYCH POLITYKÓW / DZIAŁACZY, którzy byliby w stanie przeforsować w Warszawie (bo tak naprawdę tylko tam można to zrobić) temat budowy tej obwodnicy. Może skoro takich przedstawicieli nie mamy sami powinniśmy zacząć skuteczniej walczyć o budowę obwodnicy Piotrków - Sulejów.

140


iker ~iker (Gość)19.04.2017 13:39

Więc kiedy będą wybory parlamentarne to glosujmy na ludzi z naszego regionu a nie na spadochroniarzy z niewiadomo skąd którzy są zainteresowani wyjaśnianiem katastrof a nie sprawami nas mieszkańców powiatu

171


Franek..asa ~Franek..asa (Gość)19.04.2017 15:54

Powiem szczerze tyle lat nie było sygnalizacji i jakoś sobie jako mieszkaniec radziłem. Teraz jak wyłącza tez sobie radzę. Wiem ze jej zainstalowanie mocno ułatwiło wyjazd. Ale te korki z mista to tragedia. Wiec jak wyłącza je popołudniami to się raczej nic nie stanie. Rano niech działaja.

63


gość ~gość (Gość)19.04.2017 15:40

Droga w kierunku Sulejowa jest zablokowana... wprowadzono ruch wahadłowy... te dwie informacje się wykluczają... byłem rano w tym korku i droga w kierunku Sulejowa była tak zablokowana, że nie było mowy o żadnym ruchu w tym kierunku... nawet o wahadłowym... przez pierwszą godzinę nie przejechało w stronę Sulejowa żadne auto...

61