Wypadek w Przygłowie. „Dwunastka” zablokowana

ePiotrkow Utworzono: Środa, 19 kwietnia 201759 25894
Na krajowej „dwunastce” w Przygłowie doszło w środę rano do wypadku.

Zderzyły się ciężarówka oraz auto osobowe. Dwie osoby zostały ranne. Droga jest zablokowana w obu kierunkach.

 

O wypadku poinformował nas pan Mariusz, mieszkaniec Włodzimierzowa. - Ciężarówka marki scania uderzyła w auto kia rio. Droga w kierunku Sulejowa jest zablokowana, a w stronę Piotrkowa jest ruch. Wystarczy objechać trasę boczną dróżką za ekranami, koło sklepu i wyjechać na most - powiedział nam. 

 

Z uwagi na awarię prądu na skrzyżowaniu DK 12 i DW 742 nie działa sygnalizacja świetlna. Apelujemy do wszystkich kierowców na trasie o ostrożność i cierpliwość.

 

Wprowadzono ruch wahadłowy. 

 

Uwaga!

O godz. 11.00 Punkt Informacji Drogowej poinformował nas, że utrudnienia zakończono. 

 


Zainteresował temat?

8

0


Komentarze (59)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Camel ~Camel (Gość)19.04.2017 08:51

Barany puszczają tylko w jedną stronę. Stoję w tym korku ponad godzinę i zastanawiam się czemu nie na ruchu wahadłowego. Brawa dla policji za organizację. 😀

92


xyz ~xyz (Gość)19.04.2017 17:21

Koło 10 godziny, doszło do drugiego wypadku, na przeciwko tego pierwszego. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

60


gość ~gość (Gość)19.04.2017 20:44

Jaki 2 wypadek kolo 10 tej?

11


gość ~gość (Gość)19.04.2017 20:41

Jaki 2 wypadek kolo 10 tej?

21


żal.pl ~żal.pl (Gość)19.04.2017 17:35

Jakbyscie ludzie pomyśleli to byście pojechali przez Kałek.Ale wy wolicie ujadać i mysleć że jesteście mądrzy.

30


gogość ~gogość (Gość)19.04.2017 13:21

do ~Brak słów: To gdzie są ci co zarządzają tą przeklętą drogą i odpowiadają SŁUŻBOWO-DYSCYPLINARNIE-KARNIE za ten stan. Przecież nie trzeba być noblistą żeby wiedzieć, że przy 1000 samochodów na godzinę kolizje i wypadki będą się zdarzać bardzo często. Co wtedy z uczestnikami ruchu, kosztami materialnymi i niematerialnymi przez nich ponoszonymi ??? Natężenie na tym odcinku jest ogromne już od kilkunastu lat ! A nadziei na obwodnicę (bo tylko ona a nie dodatkowe ronda, pasy włączeniowe itp. może rozładować ruch) nie ma i nie widać żadnego światełka w tunelu. Dlaczego przy tak ogromnym natężeniu nie ma żadnych realnych działań (nie pozorowane typu "uchylona została decyzja środowiskowa i wracamy po raz kolejny do punktu wyjścia") ? Odpowiedź jest prosta - BRAK ZARADNYCH, ODPOWIEDZIALNYCH I KOMPETENTNYCH POLITYKÓW / DZIAŁACZY, którzy byliby w stanie przeforsować w Warszawie (bo tak naprawdę tylko tam można to zrobić) temat budowy tej obwodnicy. Może skoro takich przedstawicieli nie mamy sami powinniśmy zacząć skuteczniej walczyć o budowę obwodnicy Piotrków - Sulejów.

140


iker ~iker (Gość)19.04.2017 13:39

Więc kiedy będą wybory parlamentarne to glosujmy na ludzi z naszego regionu a nie na spadochroniarzy z niewiadomo skąd którzy są zainteresowani wyjaśnianiem katastrof a nie sprawami nas mieszkańców powiatu

171


Franek..asa ~Franek..asa (Gość)19.04.2017 15:54

Powiem szczerze tyle lat nie było sygnalizacji i jakoś sobie jako mieszkaniec radziłem. Teraz jak wyłącza tez sobie radzę. Wiem ze jej zainstalowanie mocno ułatwiło wyjazd. Ale te korki z mista to tragedia. Wiec jak wyłącza je popołudniami to się raczej nic nie stanie. Rano niech działaja.

63


gość ~gość (Gość)19.04.2017 15:40

Droga w kierunku Sulejowa jest zablokowana... wprowadzono ruch wahadłowy... te dwie informacje się wykluczają... byłem rano w tym korku i droga w kierunku Sulejowa była tak zablokowana, że nie było mowy o żadnym ruchu w tym kierunku... nawet o wahadłowym... przez pierwszą godzinę nie przejechało w stronę Sulejowa żadne auto...

61


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat