Wypadek na "dwunastce" [AKTUALIZACJA]

ePiotrkow Utworzono: Środa, 30 sierpnia 201739 24973
Na drodze krajowej nr 12 na wysokości Włodzimierzowa doszło do wypadku. Ranne zostały dwie osoby, trasa będzie zablokowana mniej więcej do 14:00.

Ładuję galerię...

Z danych, uzyskanych z Punktu Informacji Drogowej wynika, że zderzyły się tir i osobowy opel. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Wypadek spowodował utrudnienia - dwunastka jest zablokowana. Policja poinformowała nas, że jadący od strony Piotrkowa są kierowani w Przygłowie na objazd przez Włodzimierzów, a Sulejowie - za mostem - na Łęczno.  

 

AKTUALIZACJA: 

 

Trasa została odblokowana. Ruch odbywa się wahadłowo. Prawdopodobna godzina zakończenia utrudnienia to nadal 13:30-14:00.

 

 


Zainteresował temat?

7

0


Komentarze (39)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)30.08.2017 20:21

Ani s12 Ani obwodnicy nie będzie PiS nie da

71


center ~center (Gość)31.08.2017 08:19

jakim trzeba być człowiekem żeby spowodwac wypadek i uciec. Tchórzostwo poziom max. Wstyd mi za takich ludzi. zawdziecza zycie ludziom którzy teraz walczą o zdrowie.

51


O ~O (Gość)31.08.2017 13:29

Zamiast ścieżki niech zrobią prosty system 2+1...

12


kierowca_bombowca. ~kierowca_bombowca. (Gość)30.08.2017 12:44

Dwunastka to szczególnie "wypadkowa" droga. Są piękne plany budowy ścieżki rowerowej do Sulejowa, a może by tak ważniejsze byłoby poszerzenie tej strasznej drogi. Decydenci, pomyślcie co jest ważniejsze - kilka rowerów jadących do i z Sulejowa, czy tysiące samochodów jadące bezpieczną drogą, bez ofiar w ludziach.

186


... ~... (Gość)31.08.2017 07:45

a kobita z rowerem uciekła i szuka ją policja.

31


FRed ~FRed (Gość)31.08.2017 04:11

cywilizacja STOP,
dlaczego nie ma żadnej większej inwestycji, przedsiębiorstwa w Sulejowie?
próbowali dojechać ale się nie dało!
a tak serio, co Ostrowski zrobił aby obwodnica Sulejowa była?
to ile tych listów napisał przez te prawie 3 lata w tej sprawie?
to ile odbył spotkań, delegacji, wyjazdów w sprawie obwodnicy?

31


gość ~gość (Gość)30.08.2017 22:36

Rowerzysta wyjechal. Dzieki kierowcy opla zyje. Bo odbil w kierunku tira.

50


pole minowe ~pole minowe (Gość)30.08.2017 21:51

Ta trasa do Sulejowa to jakiś ...dramat ogólnopolski i niewypał. Chcą robić drogę rowerową wzdłuż tej trasy,to znaczy,że ROWEREM BEZPIECZNIEJ?
To może ci wszyscy urzędnicy odpowiedzialni za tą "cudną "trasą będą codziennie jeździli w zimę na rowerze,bo obecnie autem strach jeździć.
Proponuje firmom ubezpieczeniowym takie drogowe ubezpieczenie na odcinek Piotrków -Sulejów dla kierowców.Tylko od wypadku ,czy od śmierci?
Ten odcinek,to gorzej niż POLE MINOWE.
Uważajmy wzajemnie na siebie na tym odcinku.

90


gość ~gość (Gość)30.08.2017 20:07

Każdy wypadek potwierdza iż działanie z zablokowaniem decyzji środowiskowej przez Stowarzyszenie burmistrzowe było wielkim błędem

160


apollo ~apollo (Gość)30.08.2017 12:29

Poszkodowani powinni skarżyć gddkia o odszkodowanie, za nieprawidłowe oznakowanie drogi w tym miejscu... to jest skrzyżowanie z ul. Polną, ale czy widzicie tam może znak informujący o skrzyżowaniu albo linię podwójną ciągłą? nawet nie ma zakazu wyprzedzania... I jak tam ma nie być wypadków?

181