Wypadek na drodze krajowej 91. Jedna osoba trafiła do szpitala

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 04 stycznia 2018122 38439
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 91 pod Piotrkowem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło w czwartek 4 stycznia około godziny 6 na wysokości skrzyżowania z ulicą Moryca.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni kierowca samochodu aixam crossline, wyjeżdżając z ulicy Mazowieckiej, na wprost przez skrzyżowanie, w kierunku ulicy Moryca, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu peugeotem 306. W wyniku zderzenia 70-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, poruszający się DK 91 od strony Piotrkowa w kierunku Rozprzy, stracił panowanie nad peugeotem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim.

 

42-latek był trzeźwy. Stan trzeźwości drugiego kierowcy będzie znany po przeprowadzeniu badań krwi.

 

Utrudnienia w ruchu na DK91 trwały do godz. 9.30. 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (122)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)05.01.2018 12:55

ja mieszkam w milejowie ale na wszelki wypadek jeżdżę przez Rozprze i potem na trase i dojezdzam krakowskim przedmiesciem do gazowni

35


gość ~gość (Gość)04.01.2018 07:58

wypadek był na skrzyżowaniu w Milejowie, nie na Moryca...

015


deliver ~deliver (Gość)05.01.2018 12:52

ja uwazam ze ulica moryca powinna byc droga slepa i zamknieta na wjazd do DK 91

14


gość ~gość (Gość)04.01.2018 19:30

Życzę szybkiego powrotu do zdrowia pana z Peugeot-a niebieskiego, jechał na 6.00 do pracy w MZK. Dobry człowiek i nic nie winien...

50


ozzziii ~ozzziii (Gość)04.01.2018 22:37

Według mnie jedynym rozwiązaniem jest niestety radar, to przychamuje kierowców jadących drogą DK 91

46


piotrkow112 ~piotrkow112 (Gość)05.01.2018 12:08

Chcesz być informowany na bieżąco o sytuacji na drodze, o ważnych zdarzeniach i wydarzeniach w regionie? Dołącz do nas. Twórz z nami społeczność piotrkow112. Każdy ważny komunikat usłyszysz w swojej komórce, tablecie czy też laptopie. Również i TY możesz powiadomić wszystkich o czymś ważnym. Nie zwlekaj!!!
Instalujemy aplikacje Zello. I szukamy kanału piotrkow112.

11


Pietrek Pietrekranga05.01.2018 11:31

a ja mam takie rozwiazanie. Po obu stronach (Moryca i Mazowiecka) znak stop. Do tego kamera i kazdego co sie nie stosuje mandat az sie naucza. Po co ronda, swiatla, progi zwalniajace

40


gość ~gość (Gość)05.01.2018 10:36

Skrzyżowanie drogi Moryca i krajowa 91 jest bardzo słabo widoczne słabo oznaczone.Jadąc od Rozprzy wczesnym rankiem w warunkach gdzie panuje mgła trudno trafić w drogą Moryca.Tam na drzewie jest tylko maleńki odblask umieszczony przez jakiegoś kierowcę bo całkowicie nie widać tego skrzyżowania i drogi Moryca .

11


gratRR ~gratRR (Gość)04.01.2018 09:51

Obrał azymut i po jakimś czasie "...trafił do szpitala". Jak pogotowie nie przyleci śmigłowcem to się nawet nie wspomina. Przecież był na miejscu zdarzenia zespół ratownictwa medycznego, to jest fakt. Fakt o którym nie wspomniana piszący... . Tak się szanuje pracę ratowników medycznych. Pracę za 2600 zł. miesięcznie.

66


GOŚC ~GOŚC (Gość)04.01.2018 15:57

Wycinać wszystkie drzewa tam !!!!

76