Wypadek na drodze krajowej 91. Jedna osoba trafiła do szpitala

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 04 stycznia 2018124 40539
Dwa samochody osobowe zderzyły się na drodze krajowej nr 91 pod Piotrkowem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Ładuję galerię...

Do zdarzenia doszło w czwartek 4 stycznia około godziny 6 na wysokości skrzyżowania z ulicą Moryca.

 

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 42-letni kierowca samochodu aixam crossline, wyjeżdżając z ulicy Mazowieckiej, na wprost przez skrzyżowanie, w kierunku ulicy Moryca, nie zachował szczególnej ostrożności i nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu peugeotem 306. W wyniku zderzenia 70-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, poruszający się DK 91 od strony Piotrkowa w kierunku Rozprzy, stracił panowanie nad peugeotem, zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim.

 

42-latek był trzeźwy. Stan trzeźwości drugiego kierowcy będzie znany po przeprowadzeniu badań krwi.

 

Utrudnienia w ruchu na DK91 trwały do godz. 9.30. 


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (124)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gosc1 ~gosc1 (Gość)28.03.2018 07:37

kierowca jednak nie przeżył :(
[*]

10


rower ~rower (Gość)08.01.2018 21:24

Jakis czas temu razem z bratem jechalismy za dnia ta droga na rowerach.Droga ta jest tak waska ze jechalismy prawie na styk przy prawej krawedzi i rowu zamiast pobocza..Nadjezdzajace auta za nami jechali tak szybko ze nie zachowywali ostroznosci.Ja jechalem pare metrow za bratem i zabraklo doslownie pol metra zeby jedno z wyprzedzajacych nas aut nie potracilo mojego brata.Zatrzymalismy sie i zaczalem klnac.Co za osiol ta droge wybudowal..to nie wiem.Jest za waska i brak jest odpowiedniego pobocza w obu kierunkachPowinna tam czesciej stac policja.Natomiast auta ktore czesto jada nie tak jak trzeba to auta z rej.EPI.Mysla ze na takich drogach sa krolami i moga pokazac jakie maja kopyto.Ustawienie radarow po calej drodze,dolozenie pasa awaryjnego,zlikwidowanie drzew i postawienie znakow predkosci zalatwilo by sprawe.

13


okok ~okok (Gość)07.01.2018 21:51

A Policja nadal nie wyciąga wniosków !!!!
Co robią naczelnicy z Ruchu Drogowego ???? Za co biorą pieniądze ? Koledzy komendanta, czy co ???

40


okok ~okok (Gość)07.01.2018 22:11

pas włączający się do ruchu załatwiłby sprawę

50


Antonio ~Antonio (Gość)06.01.2018 15:41

Ludzie wypadki się zdarzają przez kilka składowych!! Tutaj powinno być rondo to po primo. A wszystkim tym, którzy ronda tutaj nie widzą niechaj ci niedowiarkowie przejadą się do Rybnika jest tam rond dużo, więcej i jeszcze więcej i jest wygodnie. Po drugie to po cholerę te plastikowe pudła są wprowadzone do obrotu? Te auta są niebezpieczne są powolne, stwarzają niebezpieczeństwo w ruchu drogowym!! Nawet nie wiem czy jak się "strzeli" ze sprzęgła w takim czymś to czy w ogóle to pojedzie... A jeszcze wisienka na torcie nie trzeba mieć prawka by tym pudełkiem śmigać, no proszę Państwa i wielce zdziwienie, bo wypadek. A niechaj najedzie ktoś na tego starszego Pana z peugeota... A Tfu!

81


gość ~gość (Gość)06.01.2018 10:31

A po cholerę tam tyle drzew jest i tylko ustap pierwszenstwu zamiast STOP ? każdy jedzie moryca i ma w zupie żeby zatrzymać się i sprawdzić czy coś nie jedzie .... dojeżdża do dk 91 patrzy w lewo ... A tam drzewo... nic innego .. Bez zatrzymania się wyjeżdża i stuk puk służby na sygnale jadą ...

32


gość ~gość (Gość)06.01.2018 05:24

Pijany chrumek by co nie którym pokazał jak się jezdzi

51


Piotrkowianin Piotrkowianinranga05.01.2018 10:36

Wypadek wydarzył się nie pod Piotrkowem, tylko w Piotrkowie Trybunalskim na skrzyżowaniu ul. Krakowskie Przedmieście (DK91) i Moryca. Ulica Mazowiecka jest ponad kilometr dalej: https://osm.org/go/0OkBDKYR

101


Chłopek ~Chłopek (Gość)05.01.2018 21:25

Pół wsi się zastanawiało ile lat ma ten zięć pani Eli , a tu proszę ciekawość zaspokojona.

51


gość ~gość (Gość)04.01.2018 17:12

Pracuje jako dostawca jeżdżę tamtędy niemal codziennie proste skrzyżowanie nic nie potrzeba tam robić. Najwiekszym Problemem na tej drodze są kierowcy jadący po 70km/h jadący przy środkowej linii .. żeby ich wyprzedzić trzeba wjeżdżać na przeciwległej pas aby coś zobaczyć z przeciwka.

1211