Wrócili z kompletem punktów

Region Poniedziałek, 25 września 20173
Zarówno zawodnicy grającej w piotrkowskiej okręgówce Polonii, jak i występujący w klasie B piłkarze UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski wygrali swoje ostatnie mecze. Poloniści pokonali 3:1 (1:0) Włókniarza Moszczenica, natomiast podopieczni trenerów Oskara Kulika i Pawła Płomińskiego wygrali po emocjonującym spotkaniu ze Szczerbcem II Wolbórz 3:2 (0:2).

Piłkarze piotrkowskiej Polonii byli faworytami meczu w Moszczenicy, już po ośmiu minutach wynik tego spotkania otworzył Patryk Grzesiuk. W 58. minucie gospodarze zdołali wyrównać, a bramkę zdobył Bartosz Jachymski. Remis utrzymał się jednak zaledwie przez cztery minuty, drugą bramkę dla Polonii zdobył Adrian Malicki, natomiast wynik spotkania ustalił w 78. minucie meczu Dawid Kamocki. Po pięciu kolejkach Polonia zajmuje 3. miejsce w tabeli, tracąc osiem punktów do lidera - RKS Radomsko. W następnym meczu poloniści również zagrają na wyjeździe, tym razem zmierzą się w Tomaszowie z tamtejszą Kawalerią. To spotkanie rozpocznie się w sobotę, 30 września o godzinie 16.00.

Tego samego dnia i o tej samej godzinie swój mecz na Stadionie Miejskim "Concordia" rozpoczną młodzi piłkarze UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski, którzy w ostatniej kolejce dosłownie wyszarpali zwycięstwo zespołowi z Wolborza. Po pierwszej połowie piotrkowianie przegrywali 0:2. W drugiej połowie zdołali jednak strzelić trzy gole i przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Wszystkie bramki dla Concordii strzelił Adam Mucha.

Włókniarz Moszczenica 1:3 PKS Polonia Piotrków Trybunalski
(58' Bartosz Jachymski - 8' Patryk Grzesiuk, 62' Adrian Malicki, 78' Dawid Kamocki)

Szczerbiec II Wolbórz 2:3 UKS Concordia 1909 Piotrków Trybunalski
(23', 42' Piotr Czwartek - 48', 60', 64' Adam Mucha)