Wola Krzysztoporska: Sołtysi mają służbowe telefony

ePiotrkowRegion Utworzono: Czwartek, 12 lipca 201823 4427
Oficjalne przekazanie nowych telefonów komórkowych 43 sołtysom z gminy Wola Krzysztoporska odbyło się kilka dni temu podczas cokwartalnego spotkania z władzami samorządowymi.
fot. UG Wola Krzysztoporska

Wnioski o to, by sołtysi mieli służbowe telefony, pojawiły się już dawno. Do pomysłu tego pozytywnie odniosły się władze i Rada Gminy, która przeznaczyła środki na ten cel. W ten sposób sołtysi z terenu gminy otrzymali nowe aparaty telefoniczne, tak potrzebne im w wypełnianiu swoich obowiązków. - To przecież oni w imieniu mieszkańców wsi zajmują się wieloma sprawami, alarmując o bieżących problemach, koordynując organizację festynów, informując o należnościach podatkowych, zgłaszając wnioski do władz samorządowych - mówi Anna Wiktorowicz z Referatu Zamówień Publicznych, Pozyskiwania Funduszy Zewnętrznych i Promocji Urzędu Gminy w Woli Krzysztoporskiej.

 

Koszt dwuletniego abonamentu wraz z aparatami telefonicznymi Huawei P9 lite (dual sim) wyniósł około 38 600 zł.

 

 

 

 

(źródło: UG Wola Krzysztoporska)


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (23)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

wolak ~wolak (Gość)15.07.2018 11:06

Niegospodarność i samowolka w tej gminie aż razi. Może ktoś się za to wreszcie weźmie.

10


gość ~gość (Gość)14.07.2018 17:07

Tyle pieniedzy na glupoty a moze pomoc tym najbardiej potrzebujacym

10


gość ~gość (Gość)13.07.2018 19:44

Nikki zapraszam kandydować do następnych wyborów poprę cię

20


gość ~gość (Gość)12.07.2018 12:28

Może jeszcze wójt zacznie rozdawać mieszkania służbowe. Nic nie robią dla mieszkańców wsi i ciągle dostają za to nagrody! Wójt niech zacznie wydawać pieniądze na coś co jest rzeczywiście potrzebne, a nie na jakieś głupoty. Niech nie marnotrawi kasy na prawo i lewo na bzdury, np. domy ludowe, telefony służbowe, itp. Niech lepiej wybuduje bloki dla ludzi potrzebujących mieszkań, którzy od lat starają się o lokale socjalne!

53


gość ~gość (Gość)13.07.2018 08:30

Panie wójcie absolutnie absolutorium się panu nie należało. Zbyt dużo wydaje się w naszej gminie na różne pierdoły kasy,na administrację jak napisano ponad 4 miliony, na festyny koncerty, nikomu niepotrzebne inwestycje A za mało myśli o rozwoju przyszłości. Gdzie inwestycje w nowe technologie, światłowody, mądrą politykę społeczną, tworzenie lepszych warunków dla biznesu, obnizka podatków lokalnych, niższe ceny za wodę i ścieki. Wszystko to zaniechanie, lepiej według władz gminy wydawać naszą kasę na gadżety i promocje w mediach . Ile za to płacicie?

20


gość ~gość (Gość)13.07.2018 09:06

A to nie lepiej tak jak w innych gminach darmowy Internet dla wszystkich w tym i dla sołtysów strażaków kgw sportowców. To byłby 21 wiek. A nie dla wybranych przywileje

30


gość ~gość (Gość)13.07.2018 08:42

Może jeszcze przy przekazaniu tajna instrukcja była, albo intencje przypuszczalnie bo wybory idą hihi , że gdy będzie np.jakiś konkurs na najlepszego wójta na świecie, to należy wysyłać na maksa SMS z tych komórek. I tak podatnik by zapłacił, a znów się okaże że jesteśmy mistrzami świata w zarządzaniu lub w byciu najlepszymi w jakimś rankingu. A rzeczywistość jest jaka jest szara w gminie...

30


gość ~gość (Gość)13.07.2018 08:21

Przedwyborcza kiełbaska Ale i tak wójtowi to nie pomoże. Bo takiej rozrzutnosci jak w naszej gminie to nigdzie nie ma. I to wszystko za nasze podatki

20


gość ~gość (Gość)12.07.2018 23:47

Zazdrość zawiść cechą Polaków. Idź zgłoś się zrób coś dla swojego miasta wsi a potem się wypowiadaj. Pozdrawiam Żanka

12


gość ~gość (Gość)12.07.2018 23:33

Jeśli połączenia do wszystkich sieci i internet full w ramach abonamentu, to dobra oferta (-:

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat