Wkrótce ruszy remont al. Sikorskiego

Strefa FM Utworzono: Czwartek, 24 sierpnia 201716 3302
Najprawdopodobniej na początku przyszłego tygodnia ruszy remont kolejnego odcinka al. Gen. Sikorskiego w Piotrkowie.
fot. archiwum ePiotrkow.pl

Prace obejmą około ośmiusetmetrowy fragment trzypasmowej drogi na południowej nitce od al. Concordii do ul. Kostromskiej. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta podpisano już umowę z konsorcjum trzech piotrkowskich firm, które wygrało przetarg. - Obecnie opiniowany jest projekt organizacji ruchu na terenie objętym robotami. Po jego zaopiniowaniu i zatwierdzeniu drogowcy wejdą na plac budowy. Prosimy o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie, które pojawi się wraz z rozpoczęciem prac oraz zachowanie szczególnej ostrożności i zdjęcie nogi z gazu - informuje Jarosław Bąkowicz z piotrkowskiego magistratu.


Inwestycja obejmie wymianę krawężników, płyty chodnikowe zastąpi kostka oraz zdarta zostanie stara i wylana nowa nakładka asfaltowa. Całość prac kosztować będzie miejski budżet blisko 1,4 mln zł.


Przypominamy, że to już kolejny remont na jednej z głównych arterii w mieście.


Zainteresował temat?

5

0


Komentarze (16)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)25.08.2017 21:11

Wiedziałem że na jesień się wezmą za remont. Totalna patola u nas w mieście z administracją drogową.

10


gość ~gość (Gość)25.08.2017 05:23

A co z ulicą wojska polskiego od mostu do starej łódzkiej tam jest masakra

70


obserwator ~obserwator (Gość)24.08.2017 19:57

Czyli ludzie wrocili z wakacyjnych korkow po to zeby teraz na poczatku roku szkolnego postac w korkach.
Made in Piotrkow

53


gość ~gość (Gość)24.08.2017 21:17

Ciekawe kiedy Żelazną wyremontują? Jedyna droga w mieście na której można jechać 70km/h no ale chyba tylko lewym pasem bo prawym nie koniecznie

20


Hmmm ~Hmmm (Gość)24.08.2017 19:56

Nareszcie. Trochę wstyd, że główna trasa przelotowa jest w takim stanie... może doczekamy się też nowego odcinka do samego węzła z gierkówką i poprawki na kopernika.

60


gosc ~gosc (Gość)24.08.2017 18:58

widać i czuć , że już niedługo wybory ..wybory...wybory

40


madeINpoland ~madeINpoland (Gość)24.08.2017 16:13

tylko aby odbiory były dokładne a nie jak na concordi były i na rolniczej bo masakra kto to wykonał może tym się ktoś zajmie studzienkami na alejach 800lecia i rolniczej kto wymyślił takie wzniesienie przyjdzie święto zmarłych to autobusy mzk zawisną jak i niskie samochody

40


mom ~mom (Gość)24.08.2017 09:37

O rany, aż 3 słownie -trzy- największe Piotrkowskie firmy do wykonania gniotu ........ świadczy to o potencjale drogowców RBDiM, PRD-M no i PEUK ...... tylko spokojnie, bo w tłoku i zapale, można dostać niechcący łopatą ........ tak na marginesie; dla kogo i komu potrzebne są tam trzy pasy ruchu? ? ? czy tylko do podnoszenia kosztów utrzymania, kosztów zima czy podniesienia kosztów kolejnej modernizacji .... funkcjonujący tam trzeci pas nie zwiększa bezpieczeństwa i nie powoduje usprawnień w ruch ........ lecz decydentem jest nasz Kochany Nieud--- Pan Prezydent .........

611


ares1 ~ares1 (Gość)24.08.2017 09:58

A co z resztą dróg??? Nie wymieniam jakich bo to już większego sensu nie ma!!!

61