„Wigilia z serca” w nowej hali

ePiotrkowRegion Utworzono: Czwartek, 07 grudnia 20173 1886
To będzie wyjątkowa wigilia. Piękna hala, szczytny cel i niepowtarzalny klimat zbliżających się świat Bożego Narodzenia. To wszystko wkrótce w Witowie.

17 grudnia w hali sportowej w Witowie w gminie Sulejów odbędzie się „Wigilia z serca” połączona ze zbiórką pieniędzy dla chorego Piotrusia i Jarmarkiem Bożonarodzeniowym. Kolędy i pastorałki zaśpiewa Piotr Kuźniak z zespołu Trubadurzy.

 

Początek o 16:00. Z kolei o 10:00 rozpocznie się turniej w siatkówce.


Zainteresował temat?

3

2


Komentarze (3)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)13.12.2017 15:37

Po pierwsze, cel szczytny, popieram sens imprezy. Po drugie, jest błąd w artykule, gdyż hala sportowa jest w Witowie Kolonii a nie w Witowie. Po trzecie, jako mieszkaniec tegoż sołectwa wcale nie cieszę się z tak dużej hali sportowej. Nie neguję potrzeby, ale większy sens miały dwie małe sale - Witów Kol. i Uszczyn. Teraz z moich lokalnych podatków będę utrzymywał tę duuużą halę... i gdzie logika

14


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc