"Wigilia dla zwierząt" w piotrkowskim schronisku

Strefa FM Utworzono: Wtorek, 14 listopada 20179 2375
Zima to szczególnie trudny czas dla bezdomnych zwierząt, dlatego jak co roku ruszyła zbiórka puszek i innych darów pod hasłem "Wigilia dla zwierząt".
fot. archiwum epiotrkow.pl

-Apelujemy do mieszkańców miasta, ale także instytucji, szkół i przedszkoli, aby przynosili puszki z mokrą karmą. Oczywiście wszystkie dary są mile widziane, ale zależy nam, by w tym szczególnym dniu nakarmić zwierzęta samymi puszkami, a przez to stworzyć im świąteczny klimat - mówi Maria Mrozińska, kierownik schroniska i inspektor do spraw zwierząt.

Akcja ruszyła na początku listopada, ale już przynosi pierwsze efekty. Schronisko odwiedziło kilka szkół i osób prywatnych, a pracownicy przewidują, że liczba darów systematycznie będzie rosnąć. Dary można zostawiać w schronisku codziennie w dowolnych godzinach aż do 24 grudnia.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (9)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)14.11.2017 12:10

Za tym stoją producenci tzw.karmy
ciężko będzie z tymi wygrać,ale przyjdzie i kolej na nich.
Emeryci po 1000zł dostają a pies na salonach,obraz nędzy i rozpaczy co.

416


gość ~gość (Gość)15.11.2017 07:35

Przyzwyczajanie zwierząt do puszkowego jedzenia to głupota i strzał w stopę. Taka karma nie służy zwierzętom i uzależnia na czym kasę zbijają producenci tego czegoś.

41


klaudia-lexus96EP ~klaudia-lexus96EP (Gość)14.11.2017 23:39

Biedne zwierzaki kocham wszystkie zwierzęta i chętnie im pomagam ! nie finansowo lecz wolę dać dary ...zwierzę może dać więcej milosci niż człowiek

50


gość ~gość (Gość)14.11.2017 09:35

Już ich po......ło a dla schroniska młodzieży nie zbierają paczek świat do góry nogami się przewraca a my biedni emeryci za parę groszy żyjemy i co wy na to id...i

917


she ~she (Gość)14.11.2017 10:52

Trochę mało tych rzecz jak na takie schronisko, ale miejmy nadzieje, że inny (nie ci ze zdjęcia przedstawiciele PSLu) przyniosą znacznie więcej.

20


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc