Weź udział w Dąbrowa Cup i wygraj nagrody

ePiotrkow Utworzono: Wtorek, 13 czerwca 20172 9550
Turniej piłki nożnej dla drużyn sześcioosobowych pod hasłem Dąbrowa Cup odbędzie się 24 czerwca na Orliku w Dąbrowie nad Czarną w gminie Aleksandrów.

Organizatorzy zapraszają miłośników piłki nożnej z powiatów piotrkowskiego, opoczyńskiego oraz Piotrkowa Trybunalskiego.

 

 - Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 16.00, każdy uczestnik otrzyma od nas upominek, natomiast zwycięzcy dostaną atrakcyjne nagrody. W turnieju będą rywalizować zespoły składające się z niezrzeszonych zawodników, więc zapraszamy wszystkich amatorów, a kibiców - szczególnie tych z gminy Aleksandrów - zachęcamy do dopingu - zaprasza Michał Małecki, prezes Stowarzyszenia Jesteśmy Razem.

 

Zapisy będą przyjmowane do 24 czerwca pod nr tel. 500 373 498.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Karol ~Karol (Gość)17.06.2017 13:58

Nie ma juz miejsc...

10


Kibic ~Kibic (Gość)14.06.2017 23:12

Po tym weekendzie w każdej lidze będzie koniec sezonu a więc zawodowcy też będą mogli brać udział w tych zawodach

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat