Warsztaty „Śladami Andy Warhola”

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 17 lutego 20172 1398
Jeśli chcesz zrobić własnoręcznie nadruk na koszulce lub torbie, ODA zaprasza na warsztaty sitodruku. Podczas zajęć zdobędziecie informacje o tworzeniu grafik i przygotowaniu z nich szablonów.

- Nauczymy Was jak zrobić oryginalną, unikatową grafikę, którą można odbić na koszulce lub powiesić na ścianie. Koniecznie przynieście ze sobą bawełnianą koszulkę, torbę lub inne tekstylia które chcecie ozdobić. Zapewniamy szablony, sita i farby oraz doskonałą zabawę i fachową opiekę artystek – mówią organizatorzy.

Koszt to 20 zł. Liczba miejsc bardzo ograniczona. Warsztaty przeznaczone są dla dzieci i dorosłych.


Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 786 042 762 i 44 733 93 88

Warsztaty odbędą się w niedzielę 26 lutego w godz. 10.00 – 14.00 przy ul. Dąbrowskiego 5.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

xx ~xx (Gość)17.02.2017 11:51

Za wikipedią "Jego rodzice, Andrij (Andrew) Warhola i Ulija (Julia) Justyna Zavacka (nazwisko Warhola zmienili na Warhol po przyjeździe do USA), byli imigrantami z klasy robotniczej. Pochodzili z mniejszości grekokatolików łemkowskich (rusińskich) ze wsi Miková w dzisiejszym powiecie Stropkov, niedaleko miasta Medzilaborce w północno-wschodniej Słowacji.
Czyli Andej Warhola ze wsi Mikova na Słowacji.

30


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc