W piątek nocny turniej piłki nożnej

ePiotrkowRegion Utworzono: Środa, 11 października 20171 7686
Już w najbliższy piątek, 13 października na orliku przy Szkole Podstawowej w Bujnach rozegrany zostanie III Międzygminny Nocny Turniej w Piłkę Nożną o puchar wójta gminy Wola Krzysztoporska Romana Drozdka.

Rozpoczęcie turnieju przewidziano na godzinę 18.00, a mecz finałowy, wręczenie pucharów, dyplomów i nagród ma się odbyć ok. godz. 21.00.

 

Drużyny powinny potwierdzić swój udział do 11 października do godz. 16.00 poprzez wysłanie zgłoszenia na adres e-mail: gminne.lzs.wolakrzysztoporska@gmail.com.

 

Organizatorem turnieju jest Gminne Zrzeszenie LZS w Woli Krzysztoporskiej, a współorganizatorami: Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim, Powiatowe Zrzeszenie LZS w Piotrkowie Trybunalskim, SP w Bujnach, sołectwo i KGW w Bujnach, Gmina Wola Krzysztoporska.

 


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

~ja ~ja ~~ja ~ja (Gość)11.10.2017 21:36

Nic dziwnego że w nocy by ukryć poziom gry a mogą podglądać skauci Barcelony i porwać nasz skarby nardowe.

10


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc