Uwaga na utrudnienia między Rozprzą i Niechcicami!

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 17 lipca 20176 6622
Przez najbliższe dwa miesiące na drodze krajowej 91 należy liczyć się z utrudnieniami. W poniedziałek rozpoczyna się remont dwóch odcinków trasy o łącznej długości 7,5 kilometra.

Rozpoczął się dwumiesięczny remont nawierzchni na drodze krajowej 91 w powiecie radomszczańskim. Pierwszy blisko pięciokilometrowy odcinek, gdzie prowadzony jest remont, napotkamy między Rozprzą i Niechcicami, drugi o długości 2,5 kilometra między Bobrami i Borkami.  Prace polegają na usunięciu starej, zniszczonej warstwy nawierzchni i położeniu warstw wyrównawczej, wiążącej i ścieralnej, wraz ze stalową siatką wzmacniającą. Pozwoli to nie tylko poprawić komfort jazdy ale także zdecydowanie poprawić trwałość drogi - czytamy w komunikacie prasowym GDDKiA. Roboty prowadzone są  raz na jednym, raz na drugim pasie jezdni, a ruch odbywa się wahadłowo i jest sterowany ręcznie. W miejscu prowadzonych robót obowiązywać ma ograniczenie do 60 km/h.

 

Przewidywany czas zakończenia prac, to 15 września, jednak ze względu na fakt, że wymagają bezdeszczowej pogody, termin może ulec zmianie.

 

źródło: inf. prasowa. GDDKiA Łódź

 


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (6)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Wuwues ~Wuwues (Gość)17.07.2017 20:23

Kto wpadł na tak chory pomysł, żeby zerwać totalnie nawierzchnię na całym 5km odcinku od Rozprzy do Niechcic?? Ciekaw jestem jak oni chcą teraz ręcznie sterować ruchem? Znowu będzie totalnie zakorkowana droga z Kamieńska do Piotrkowa. Nic nie myślą Ci ludzie.

41


powiatowy ~powiatowy (Gość)17.07.2017 20:10

A od kiedy to Rozprza z Niechcicami w powiecie radomszczańskim siE znajdują?

70


EP ~EP (Gość)17.07.2017 09:46

A najgorszy odcinek w lesie między Niechcicami i Kamieńskiem kiedy?
Mogliby też w końcu powycinać uschnięte drzewa między Piotrkowem a Rozprzą.

131


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc