Utrudnienia na A1 i na krajowej jedynce

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 19 czerwca 20171 3801
Na autostradzie A1 - na odcinku Węzeł Tuszyn - Węzeł Łódź Wschód rozpoczęły się prace porządkowe polegające na koszeniu trawy w pasie rozdziału i na poboczach.

W związku z tym na odcinku blisko 16 kilometrów (z wyłączeniem węzła Łódź Południe) ekipy kosiarzy będą pracowały raz na prawej, raz na lewej stronie jezdni (dotyczy obu kierunków ruchu) w godzinach od 7.30 do 19.00. Są to roboty szybko postępujące i w miejscach ich prowadzenia wprowadzone zostaną lokalne ograniczenia prędkości: do 80 km/h w przypadku koszenia pasa rozdziału lub do 110 km/h w przypadku koszenia poboczy. Prace związane z koszeniem powinny zakończyć się 1 lipca. Również dziś ruszyła odnowa oznakowania poziomego (linie, pasy itp.) na DK 1 między węzłem Tuszyn i Starową Górą. Planuje się, że prace będą prowadzone do końca czerwca w godzinach od 7.00 do 20.00. W miejscu, gdzie będą pracowały ekipy należy spodziewać się miejscowych zwężeń i ograniczenia prędkości do 60 km/h. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i stosować się do znaków.

 

inf. GDDKiA Łódź

Dk1 / A1 / Gddki A 

Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.06.2017 19:55

Cytuję:
Również dziś ruszyła odnowa oznakowania poziomego (linie, pasy itp.) na DK 1 między węzłem Tuszyn i Starową Górą.
(...)
inf. GDDKiA Łódź


Serio GDDKiA tak podała? Przecież to już nie jest DK1, tylko DK91.

10


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc