Utrudnienia na A1 i na krajowej jedynce

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 19 czerwca 20171 3917
Na autostradzie A1 - na odcinku Węzeł Tuszyn - Węzeł Łódź Wschód rozpoczęły się prace porządkowe polegające na koszeniu trawy w pasie rozdziału i na poboczach.

W związku z tym na odcinku blisko 16 kilometrów (z wyłączeniem węzła Łódź Południe) ekipy kosiarzy będą pracowały raz na prawej, raz na lewej stronie jezdni (dotyczy obu kierunków ruchu) w godzinach od 7.30 do 19.00. Są to roboty szybko postępujące i w miejscach ich prowadzenia wprowadzone zostaną lokalne ograniczenia prędkości: do 80 km/h w przypadku koszenia pasa rozdziału lub do 110 km/h w przypadku koszenia poboczy. Prace związane z koszeniem powinny zakończyć się 1 lipca. Również dziś ruszyła odnowa oznakowania poziomego (linie, pasy itp.) na DK 1 między węzłem Tuszyn i Starową Górą. Planuje się, że prace będą prowadzone do końca czerwca w godzinach od 7.00 do 20.00. W miejscu, gdzie będą pracowały ekipy należy spodziewać się miejscowych zwężeń i ograniczenia prędkości do 60 km/h. Kierowcy powinni zachować szczególną ostrożność i stosować się do znaków.

 

inf. GDDKiA Łódź

Dk1 / A1 / Gddki A 

Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowianin Piotrkowianinranga19.06.2017 19:55

Cytuję:
Również dziś ruszyła odnowa oznakowania poziomego (linie, pasy itp.) na DK 1 między węzłem Tuszyn i Starową Górą.
(...)
inf. GDDKiA Łódź


Serio GDDKiA tak podała? Przecież to już nie jest DK1, tylko DK91.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat