Ulica Spacerowa będzie gotowa w połowie lipca

ePiotrkow Utworzono: Poniedziałek, 19 czerwca 201720 5602
Inwestycja miała zostać zrealizowana do końca maja. Ze względu jednak na przedłużające się negocjacje z PGE i późniejsze podpisanie umowy prace zostały opóźnione o półtora miesiąca.
fot. A. Wolski

Rozmowy z PGE Dystrybucja Łódź Teren związane były z budową ronda na rogu Spacerowej i Partyzantów. Skrzyżowanie zostało już wybudowane.

 

Modernizację ul. Spacerowej wykonuje Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjno-Kanalizacyjnych Kaźmierczak. Inwestycja pochłonie blisko 2 mln 400 tys. zł.

 

 

O zamknięciu ulicy informowaliśmy TUTAJ


Zainteresował temat?

5

1


Komentarze (20)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

o co chodzi? ~o co chodzi? (Gość)19.06.2017 11:22

Czy ktoś wie dlaczego na skrzyżowaniu Spacerowej i Rolniczej jest czerwona kostka?

120


Piotrkowianin Piotrkowianinranga21.06.2017 21:14

Czy z ul. Partyzantów trzeba się będzie wspinać na to rondo?
https://iv.pl/images/74048719903963043231.jpg
https://iv.pl/images/47352393160273601914.jpg
https://iv.pl/images/94560483757602961977.jpg
Projektant chyba był po niezłych dopalaczach. Ale gdzie jest nadzór?
Majczyna tradycyjnie obudzi się po położeniu asfaltu i znowu zacznie bajki opowiadać?

20


gimb ~gimb (Gość)19.06.2017 11:36

Tam musi być wielki ruch.Rondo wielkie jak Sulejowskie

120


Justyna ~Justyna (Gość)20.06.2017 17:49

To jest Piotrków i kolesiostwo, że aż śmierdzi..... oby tak dalej blizej do CBA

40


Mm ~Mm (Gość)19.06.2017 13:11

Dlaczego nie wybudowano tam ścieżki rowerowej.

110


Rowerzysta brydżysta ~Rowerzysta brydżysta (Gość)19.06.2017 22:52

A dlaczego ta nowa ulica jest taka szeroka? Przecież można było zrobić jeszcze węższą, to wtedy mniej by kosztował jej remont, a zaoszczędzone pieniądze można by wydać na coś innego, np. żłobki lub przedszkola.

40


JULA ~JULA (Gość)19.06.2017 20:19

Że jakie negocjacje? Wykonawca zamiast rozpocząć prace po podpisaniu umowy czyli we wrześniu to wystartował na koniec grudnia.

40


Ścieżka rowerowa ~Ścieżka rowerowa (Gość)19.06.2017 20:19

Ścieżka dla ludzi z rowerami udających się na cmentarz. Dlaczego jej nie zrobiono? To bardzo ułatwiłoby mieszkańcom dostanie się na tę ulicę.

70


Zerówka ~Zerówka (Gość)19.06.2017 20:16

O starszych ludziach nikt nie pomyślał, że autobusu nie mają!!! Zerówka to jedyna linia, która tam jeździ. Na piechotę do lekarza na Wyzwolenia? Jak długo można chodzić? Czy drogowcy nie myślą o zdrowiu i braku sił starszych osób? Jeszcze półtora miesiąca? To skandal!

21


ile można czekać ~ile można czekać (Gość)19.06.2017 20:13

Tak długo?!

30