Ukradli elementy znaków drogowych, łup wieźli do skupu złomu

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 19 maja 20177 5106
Z terenu firmy remontującej drogi ukradli metalowe elementy znaków drogowych i - na pożyczonej taczce - wieźli je na skup złomu. Sprawcy to 22- i 24-latek - obaj to mieszkańcy Tomaszowa.

17 maja o godzinie 14.40 na ulicy Traugutta w Tomaszowie Mazowieckim kryminalni zauważyli dwóch mężczyzn znanych z wcześniejszych konfliktów z prawem. Podejrzewani na taczce przewozili elementy metalowe. - Były to rury z uchwytami do znaków drogowych, stojaki do znaków i inne elementy wykorzystywane do naprawy i znakowania dróg. Mieszkańcy Tomaszowa nie potrafili wytłumaczyć, skąd mają przewożone przedmioty. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Alkotest wykazał u nich podobny wynik po 1,2 promila alkoholu w organizmie – relacjonują funkcjonariusze z tomaszowskiej Komendy.

 

Policjanci pojechali do firmy remontującej drogi w Tomaszowie Mazowieckim. Skradzione przedmioty kierownik budowy rozpoznał jako własność firmy remontowej. Wartość strat została wyceniona na 890 zł. Przedmioty składowane były na ogrodzonej posesji przy ulicy Warszawskiej.

 

Podejrzani noc spędzili w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszeli zarzuty kradzieży grozi im do 5 lat więzienia.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (7)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

atmega ~atmega (Gość)19.05.2017 12:11

Dlaczego na piotrkowskim portalu informacyjnym umieszcza się wiadomości dotyczące patologii z innych miast? Co przeciętnego piotrkowianina obchodzi, że w Tomaszowie Maz. dwóch pijanych młodzieńców ukradło elementy znaków drogowych? Rozumiem jeszcze, gdyby była to wiadomość na tryle ważna, że podanie jej miałoby jakiś sens i cel, ale to... Czy naprawdę nie ma tematów dotyczących naszego miasta?

73


polok ~polok (Gość)19.05.2017 11:52

oho, młodzi ekolodzy!

30


znak ~znak (Gość)19.05.2017 10:07

Tak samo przy Modrzewskiego. Leżą w krzakach dwa znaki, rura i podstawa. Może odpoczywają?

60


his. ~his. (Gość)19.05.2017 07:51

Na Czarnej przy "Pekinie" od miesiąca w pokrzywach leży sobie znak drogowy spokojnie. Fakt ,sam znak drogowy jest plastykowy ,ale rura na której je zamontowaqno już nie...Firma ,która bodajże w kwietniu zaklejała tam dziury /czyt.remontowała/ widać nie bardzo pilnuje swojego majątku. Zaś złomiarze w Piotrkowie są albo uczciwi albo stwierdzili ,że nie warte zachodu....Może jednak właściel się znajdzie?

100


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc