Ukradli elementy znaków drogowych, łup wieźli do skupu złomu

ePiotrkow Utworzono: Piątek, 19 maja 20177 5268
Z terenu firmy remontującej drogi ukradli metalowe elementy znaków drogowych i - na pożyczonej taczce - wieźli je na skup złomu. Sprawcy to 22- i 24-latek - obaj to mieszkańcy Tomaszowa.

17 maja o godzinie 14.40 na ulicy Traugutta w Tomaszowie Mazowieckim kryminalni zauważyli dwóch mężczyzn znanych z wcześniejszych konfliktów z prawem. Podejrzewani na taczce przewozili elementy metalowe. - Były to rury z uchwytami do znaków drogowych, stojaki do znaków i inne elementy wykorzystywane do naprawy i znakowania dróg. Mieszkańcy Tomaszowa nie potrafili wytłumaczyć, skąd mają przewożone przedmioty. Mężczyźni w chwili zatrzymania byli nietrzeźwi. Alkotest wykazał u nich podobny wynik po 1,2 promila alkoholu w organizmie – relacjonują funkcjonariusze z tomaszowskiej Komendy.

 

Policjanci pojechali do firmy remontującej drogi w Tomaszowie Mazowieckim. Skradzione przedmioty kierownik budowy rozpoznał jako własność firmy remontowej. Wartość strat została wyceniona na 890 zł. Przedmioty składowane były na ogrodzonej posesji przy ulicy Warszawskiej.

 

Podejrzani noc spędzili w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszeli zarzuty kradzieży grozi im do 5 lat więzienia.


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

atmega ~atmega (Gość)19.05.2017 12:11

Dlaczego na piotrkowskim portalu informacyjnym umieszcza się wiadomości dotyczące patologii z innych miast? Co przeciętnego piotrkowianina obchodzi, że w Tomaszowie Maz. dwóch pijanych młodzieńców ukradło elementy znaków drogowych? Rozumiem jeszcze, gdyby była to wiadomość na tryle ważna, że podanie jej miałoby jakiś sens i cel, ale to... Czy naprawdę nie ma tematów dotyczących naszego miasta?

73


polok ~polok (Gość)19.05.2017 11:52

oho, młodzi ekolodzy!

30


znak ~znak (Gość)19.05.2017 10:07

Tak samo przy Modrzewskiego. Leżą w krzakach dwa znaki, rura i podstawa. Może odpoczywają?

60


his. ~his. (Gość)19.05.2017 07:51

Na Czarnej przy "Pekinie" od miesiąca w pokrzywach leży sobie znak drogowy spokojnie. Fakt ,sam znak drogowy jest plastykowy ,ale rura na której je zamontowaqno już nie...Firma ,która bodajże w kwietniu zaklejała tam dziury /czyt.remontowała/ widać nie bardzo pilnuje swojego majątku. Zaś złomiarze w Piotrkowie są albo uczciwi albo stwierdzili ,że nie warte zachodu....Może jednak właściel się znajdzie?

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat