Ukradł rower sprzed sklepu

PolicjaTomaszów Utworzono: Czwartek, 19 października 20170 2479
Policjanci z Tomaszowa odzyskali rower o wartości 1000 złotych. Pokrzywdzony zostawił go przed sklepem, a kiedy przyszedł z zakupami pojazdu już nie było.

Dyżurny policji otrzymał informację o kradzieży roweru. Pokrzywdzony zostawił rower przed jednym ze sklepów przy ulicy Mireckiego w Tomaszowie Mazowieckim i poszedł na zakupy. Kiedy wrócił niestety roweru już nie było. Funkcjonariusze przyjęli zgłoszenie o kradzieży, przesłuchali świadków, zabezpieczyli pozostawione ślady. Kryminalni rozpoczęli typowanie sprawcy. Zebrany materiał dowodowy wykazał, że podejrzewanym jest 27-letni mieszkaniec Tomaszowa. Policjanci pojechali do jego miejsca zamieszkania. W komórce znaleźli szukany jednoślad. Rower o wartości 1000 złotych został odzyskany. Podejrzanego przewieziono do Komendy Policji, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży. Grozi mu do kara 5 lat pozbawienia wolności.


(źródło: KPP Tomaszów Mazowiecki)


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc