Uczcili 11 listopada w piotrkowskiej "szesnastce"

Utworzono: Piątek, 10 listopada 20172 5601
Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 16 w Piotrkowie przygotowali wyjątkową akademię upamiętniającą 99. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Ładuję galerię...

Były pieśni patriotyczne, układ taneczny i prezentacja strojów legionistów. Za pośrednictwem muzyczno-słownego montażu dzieciaki przedstawiły historię powstania Legionów i narodzin wolnej Polski.

 

-Udział w akademii był dla dzieci niekonwencjonalną lekcją historii. Zdecydowaliśmy się na bajeczną konwencję, gdzie trzy czarownice symbolizowały trzech zaborców. Dzięki takim uroczystościom i zaangażowaniu dzieciaków wiem, że młode pokolenie, które kiedyś będzie odpowiedzialne także za nas, podoła temu zadaniu - podsumował dyrektor szkoły, Robert Bednarek.


Zainteresował temat?

6

0


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość 1 ~gość 1 (Gość)29.11.2017 19:29

Mądrze powiedziane .

21


gość ~gość (Gość)10.11.2017 20:38

Bez przesady. W kazdej szkole odbyly sie obchody odzyskania niepodległości

813


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc