Turniej DJ-ów Protector DJ-s Cup 2017. Wyniki

ePiotrkow Utworzono: Niedziela, 13 sierpnia 201717 9272
14 uczestników wzięło udział w Sulejowie w turnieju DJ-ów Protector DJ-s Cup 2017. To część bogatego programu II Wakacyjnego Maratonu Imprezowego.

Ładuję galerię...

Ci, którzy przyjechali do Sulejowa zostali wybrani wcześniej przez organizatorów. Każdy w ciągu 8 minut musiał zaprezentować jury i publiczności swoje umiejętności. Czołowa ósemka wzięła udział w finale.

 

Wyniki:

  1. John Melts z Bełchatowa
  2. DJ Tenk z Poznania
  3. DJ Zgrywus z Tuszyna

Nagroda publiczności DJ Sofi z Tuszyna

 

 

 


Zainteresował temat?

4

6


Komentarze (17)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

obserwator ta turnieju ~obserwator ta turnieju (Gość)23.08.2017 09:28

Była czołowa dziewiątka nie ósemka , siedmioro w finale i dwa wyróżnienia DJ Sofi oraz DJ Hertz

10


gość gośćranga13.08.2017 21:39

Konkurencja dopisała. Ze zdjęć wynika że grało tylko dwóch. Zarombiście

10


gość ~gość (Gość)16.08.2017 05:07

Dla mnie konkurs lipa wszystko ustawione żenada wygrali po znajomości i nagroda publiczności za te konie

30


gość ~gość (Gość)15.08.2017 13:40

Gdzie dj trojan że swoją fr ekipa

00


gość ~gość (Gość)14.08.2017 18:05

Te wszystkie hejty tak naprawdę są bez podstawne..Konkurs jest po to aby każdy się rozwijał w miarę swoich umiejętność i ambicjj. Takich akcji powinno być jeszcze więcej ! Świetna zabawa, świetna muzyka, świetnie ludzie! Czego chcieć więcej ? Wszyscy świetnie grali ! Pierwsze trzy miejsca wyłanily najlepszych DJ którzy potrafili zabawić publiczność , pokazać swoje umiejętności jak z najlepszej strony i pokazać jak bardzo dla nich jest ważna muzyka !!! Pozdrowienia dla wszystkich DJ a w szczególności dla John Melts i Zgrywus ????

23


DIDZEJ ~DIDZEJ (Gość)14.08.2017 16:23

John Melts wymiótł !! Gratki dla pozostałych. Super Event, oby więcej takich !!

31


gość ~gość (Gość)14.08.2017 15:16

Dj Zgrywus najlepszy :D Gratuluję 3-go miejsca. Super, super, super :)

11


gość ~gość (Gość)14.08.2017 08:10

Impreza bardzo fajna. Dje na plus duzy plus. Nie wiem skad w Was tyle jadu ale trzeba samemu cos zaczac robic by miec prawo komentowac.

61


gość ~gość (Gość)13.08.2017 22:32

Co to ma być? Kogo turniej? DJ? Dla mnie są to prezenterzy muzyczni a że się przedstawiają jako DJ to żenada.

52


gość ~gość (Gość)13.08.2017 21:12

Nuuuudyyyy

32