Tancerze z Piotrkowa triumfowali podczas mistrzostw w stolicy

ePiotrkow Utworzono: Czwartek, 19 października 20172 4717
Tancerze z Piotrkowskiego Towarzystwa Tanecznego brali udział w Mistrzostwach Europy i Świata organizowanych w dniach 29 września – 1 października w Warszawie przez federację World Artistic Dance Federation. W kategorii dance show duety pierwsze miejsce i złoty medal oraz tytuł Mistrza Europy otrzymały Julia i Natalia Jagodzińskie (w choreografii Zbigniewa Bujakowskiego „Darling”).

Ładuję galerię...

To oczywiście nie był jedyny sukces. W kategorii jazz dance trio I miejsce i złoty medal oraz tytuł Mistrza Europy otrzymało trio Julia i Natalia Jagodzińskie oraz Maja Nowak (choreografia Z. Bujakowskiego "Fiver”). W kategorii jazz dance duet II miejsce i srebrny medal oraz tytuł Wicemistrza Europy otrzymały… Julia i Natalia, które zatańczyły do choreografii „Siostrzane serce”. W kategorii dance show formacje II miejsce i srebrny medal oraz tytuł Wicemistrza Europy otrzymał zespół Scat w składzie Maja Nowak, Natalia Woźniakowska, Roksana Kruz, Julia i Natalia Jagodzińskie, Maciej Bajdor i Jan Bajdor. Zespół zatańczył do choreografii Z. Bujaowskiego „Taniec to taniec”.


W finałach w kat. dance show znalazł się zespół Scat w składzie Zuzanna Kalinowska, Roksana Kruz, Natalia Woźniakowska, Maja Nowak oraz Natalia i Julia Jagodzińskie (choreografia „Shape of you”). W kat. dance show VII finałowe miejsce zdobyła Julia Jagodzińska w choreografii „Kocham życie”.


Zainteresował temat?

6

1


Komentarze (2)

komentuj kontem facebook loading

Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Były członek grupy SCAT ~Były członek grupy SCAT (Gość)19.10.2017 14:28

Brawo, aż się łezka kręci. Wracają wspomnienia.

50


Joanna N ~Joanna N (Gość)19.10.2017 12:57

Brawo i wielki szacun dla p.Zbyszka

60


reklama

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc